Як відкрити рахунок в Skype.

На сьогоднішній день програма Skype стала такою ж відомою, як свого часу ICQ. Функції цієї програми були розширені, і тепер це не просто засіб для обміну повідомленнями, але й продукт для передачі аудіо- та відеопотоків. Він також дозволяє додзвонюватися до абонентів стільникового зв'язку.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Skype;
  • - аккаунт на платіжних системах.
Інструкція
1
Це вже не новина, що Skype дозволяє економити гроші на дзвінках. Зв'язок через цю програму значно нижче за вартістю, ніж при аналогічних діях з телефону будь-якого стільникового оператора. Крім цього є можливість здійснювати відеодзвінки абсолютно безкоштовно.
2
Для отримання можливості дзвінків на sim-карти стільникових операторів необхідно завести свій рахунок і внести символічну суму грошей. Відповідно, програму необхідно завантажити з мережі інтернет, де вона знаходиться у вільному доступі, тобто безкоштовна.
3
Встановіть Skype і запустіть його. У діалоговому вікні необхідно ввести свої реєстраційні дані (логін і пароль). Якщо ви ще не реєструвались в цьому сервісі, перейдіть за цим посиланням www.skype.com/intl/ru/home/і натисніть кнопку «Реєстрація» у правому верхньому куті.
4
Після входу в програму (в свій аккаунт), перейдіть до вкладки «Рахунок» та натисніть посилання «Поповнити рахунок». Дані беруться з кредитної картки оплати, якщо у вас такої немає, є безліч інших способів оплати.
5
Як тільки гроші надійдуть на ваш особистий рахунок в Skype, можете здійснювати будь дзвінки (відеодзвінки не вимагають поповнення особового рахунку).
6
Оплату послуг зв'язку можна здійснити і іншими способами, наприклад, перерахування грошей на ваш рахунок за допомогою терміналу оплати. Таких терміналів зараз стало досить багато і вони є практично в кожному великому магазині або торговому комплексі. Вам достатньо лише знати свої облікові дані, ввести їх і внести гроші в купюроприймач.
7
Також в терміналі можна заплатити за послуги зв'язку через послугу «мобільна комерція». Необхідно вибрати пункт «Опалата WebMoney» і ввести номер R235423049210. Після того, як ви відправите гроші, необхідно зберегти чек і вказати його дані контакту в icq 307573796 або відправити їх на електронну скриньку SkypeLine@mail.ru. Після того, як відповідальний модератор перевірить отриману від вас інформацію, вам будуть зараховані гроші на рахунок.
8
Також можна зробити платіж за допомогою сервісу Яндекс.Деньги. Варто відзначити, що при відправці грошей за допомогою електронного гаманця, сума грошей, яку вносить на особистий рахунок, повинна перевищувати 320 рублів для WebMoney і 280 рублів для Яндекс.Гаманця.
Якщо раніше використання безготівкового розрахунку було прерогативою організацій, то тепер він став доступний і простим громадянам. Завести безготівковий електронний рахунок можна як у банку, так і в інтернеті.
Інструкція
1
Для того щоб отримати безготівковий електронний рахунок в банку, зайдіть в будь-яке з його відділень і попросіть касира-операціоніста виготовити для вас пластикову картку. Обов'язково переконайтеся, що вона не буде кредитної, щоб у разі якщо її зламають, ніхто не зміг без вашого відома отримати на вас кредит. Пред'явіть документ, що засвідчує особу, заповніть анкету, після чого дочекайтеся виготовлення картки. Відразу після отримання підпишіть її. Попросіть касира видати вам разом з нею документ з реквізитами, необхідними для поповнення рахунку. Повідомляти особам, які бажають поповнити ваш рахунок, можна тільки їх, але не PIN-код, а також цифри, вказані на зворотній стороні картки.
2
Щоб отримати безготівковий електронний рахунок в інтернеті, виберіть одну з віртуальних платіжних систем, наприклад, WebMoney або «Яндекс.Деньги». Перед створенням аккаунта, якщо це передбачено системою, виберіть спосіб управління ним: через спеціальний додаток для комп'ютера або телефону або через веб-інтерфейс. Обов'язково встановіть складний пароль. Деякі з систем вимагають встановлення двох паролів: одного для входу в інтерфейс, а іншого - для здійснення операцій з коштами. Зробіть складними обидва з них.
3
Для поповнення рахунку в платіжній системі використовуйте спеціальні картки, реалізовані в салонах зв'язку або платіжні автомати. Особі, що бажає поповнити ваш рахунок, повідомляйте тільки його номер, але ні в якому разі не будь-який з паролів доступу до нього.
4
Для відкриття безготівкового електронного рахунку в платіжному автоматі «Ківі» спочатку переконайтеся, що автомат дійсно обслуговується саме цим оператором. У його меню виберіть «Мобільний гаманець», а потім - «Реєстрація» (назва цього пункту може бути іншим, залежно від обраного терміналу). Введіть свій номер мобільного телефону, і через деякий час на нього прийде повідомлення з чотиризначним паролем. Користуватися цим паролем ви зможете тільки для входу в свій аккаунт прямо на терміналі. Через нього ж можна й поповнювати свій рахунок.
5
Для входу в створений акаунт через сайт перейдіть на наступну сторінку: https://w.qiwi.ru/features.action. Введіть на цій сторінці свій номер мобільного телефону і каптчу, після чого ви отримаєте інший пароль, призначений для входу в свій обліковий запис через сайт.