Як підібрати краватку. Як вибрати краватку в тон костюма.

Перш ніж відповісти на питання, як правильно підібрати краватку, варто визначитися з тим, що даний аксесуар найкраще можуть підібрати для себе самі чоловіки. При цьому найчастіше, вони повинні керуватися не стільки своїм настроєм, скільки стилем і віянням моди.

Приступаючи до вибору краватки необхідно пам'ятати, що він повинен характеризуватися оптимальної сполучуваністю з костюмом і сорочкою. Якщо у людини відсутній власний смак або інтуїтивне розуміння вимог моменту, то пропонуються класичні правила, відповідно до яких найкраще підбирати галстук.1. Варто знати, що краватка, що володіє малюнком, більшою мірою необхідно купувати до однотонним сорочці. Якщо ж краватку однотонний, то сорочка має бути з малюнком у вигляді клітки або смужки. Основним об'єднавчим акцентом необхідно вважати колір полоскі.2. Якщо краватка світлий, то його покупка повинна визначатися тоном і кольором костюма і сорочки, які повинні бути на тон його темнее.3. Якщо костюм темний, а сорочка світла, то підібрати краватку необхідно темних тонів, які поєднуються в тоні і з костюмом і з рубашкой.4. Світлий галстук, що володіє дрібним малюнком, модно купувати до чорного костюма, який зазвичай одягається з білою рубашкой.5. Якщо перевага віддається світлого костюма і темної сорочки, то тоді необхідно краватку підбирати світлий, поєднується з тоном костюма.6. Воліючи в одязі світлі тони, як відносно костюма, так і щодо сорочки, то при виборі краватки найкраще вибирати його відповідно до тоном галстука.7. Для тих, хто віддає перевагу шовковим краваток, необхідно знати, що він краще всього виглядатиме з костюмом, виконаним з тонкої вовни. Якщо ж перевага віддається щільному галстуку, то костюм повинен бути вовняним твідовим.8. У колірному рішенні наймоднішими вважаються поєднання чорного і білого, червоного і синього, а також синього і желтого.9. Вибираючи краватку, варто пам'ятати про сполучуваність малюнків: сорочка в смужку вимагає краватки однотонного або з геометричним рісунком.10. Якщо чоловік не володіє високим ростом або, приміром, він володіє худорляву статуру, то ні в якому разі йому не варто підбирати краватку з великим узором.11. Чоловіки, що володіють смаглявим кольором шкіри і темним волоссям, можуть вибирати собі краватку з яскравими, помітними тонами.

Краватка - важлива частина гардероба будь-якого чоловіка (а іноді й жінки). Але недостатньо просто надіти перший-ліпший краватку, щоб виглядати офіційно і доречно в будь-якій ситуації. Важливо вміти правильно підібрати цей аксесуар до костюма.
Вам знадобиться
  • - галстуки
  • - сорочки
  • - костюми
Інструкція
1
Основне правило: краватка завжди повинен поєднуватися з сорочкою і костюмом. Наприклад, якщо сорочка однотонна, доречно вибрати краватку з малюнком, до смугастих або картатим костюмам підберіть краватку поспокойней, а якщо костюм світлий, підберіть до нього галстук яскравішою (наприклад, до чорного смокінга підійде сірий).
2
Якщо ви темноволосий і засмаглий, не соромтеся носити галстуки яскравих тонів. Якщо ж ви власник світлого волосся і білої шкіри - вибирайте краватки спокійних кольорів.
3
Якщо ви згодні тільки на краватки в клітку, комбінуйте їх з одягом вільного стилю.
Зверніть увагу
Безпрограшний варіант при підборі краватки - однотонний. Він підходить до будь-якого костюму і будь сорочці. Головне - ніколи не забувати про фактурах тканини і поєднанні кольорів.
Корисна порада
До найважливішого костюму для ділових зустрічей виберіть однотонну краватку. Допустимі так же смужки або невеликий набивний малюнок.