Як очистити печінку від токсинів. Як очистити печінку від шлаків.

Для здоров'я і довголіття велике значення має внутрішнє очищення організму від накопичених токсинів, солей і кислот. А оскільки провідна роль в цьому належить печінки, для збереження її потенціалу, орган необхідно регулярно очищати.
Інструкція
1
На роботу печінки великий вплив робить якість харчування - головне джерело не тільки корисних, але і шкідливих для печінки речовин. Всі компоненти, засвоєні з їжі, проходять з кров'ю через неї і тільки потім виводяться з організму. Однак чимала їх частина накопичується у вигляді баласту і знижує фільтраційну здатність печінки.
2
Крім очищення крові від харчових токсинів, не менш важливою, і, мабуть, основною функцією печінки є очищення крові від мертвих еритроцитів, при розпаді яких вивільняється пігмент - білірубін. Саме печінка бере участь в його переробки та утилізації з жовчю. Однак при її застої відбувається його накопичення і утворення білірубінові пробок, які порушують функцію печінки і жовчного міхура.
3
Проте це не єдині фактори, що сприяють накопиченню токсинів у крові, тому печінка необхідно регулярно очищати. А робити це можна різними способами - за допомогою роздільного харчування, різної тривалості голодування, або за допомогою дюбаж.
4
Харчування для очищення печінки повинно бути з виключенням м'ясної, жирної, смаженої, копченої їжі, а також продуктів ненатурального походження. Основний же раціон складають сирі овочі і фрукти. Особливу цінність представляють соки - буряковий, цитрусові, яблучний.
5
Очищення печінки за допомогою короткочасного голодування або голодування на соках полягає в самоочищення організму, причому в першу чергу за рахунок часткового очищення кишечника. В період утримання від їжі необхідно випивати підвищену кількість рідини, щоб промити організм від токсинів, кислот і солей. А щоб допомогти печінці звільнитися від шлаків, необхідно відвідувати парну регулярно 1 раз на тиждень, а в період очищення печінки - 2 рази на тиждень.
6
дюбаж печінки забезпечує більш грунтовне очищення, оскільки завдяки звільненню цього органу та жовчних проток від білірубінові каменів підвищується фільтраційна здатність печінки. Дюбаж печінки можна робити один раз на рік (2-3-4 рази підряд) і краще ранньою весною - час максимальної активності печінки. Перед дюбаж необхідно провести очищення кишечника.
7
За тиждень до очищення необхідно перейти на вегетаріанську дієту. Далі три дні до дюбаж вживати тільки свіжовичавлений яблучний сік без м'якоті (в будь-якій кількості). На третій день вранці зробити клізму і до 7 вечора пити тільки сік. Потім приготувати по склянці (200 мл) оливкової олії і лимонного соку, а також гарячу грілку.
8
В 7 вечора прийняти положення напівлежачи, а на область печінки (праве підребер'я) покласти грілку. Далі, через кожні 15 хвилин випивати по 3 ст.л. масла і потім лимонного соку, поки не закінчиться вся порція, після чого, не змінюючи положення, можна поступово заснути.
9
Через кілька годин з'явиться відчуття нудоти або позиви до спорожнення кишечнка. З випорожненнями почнуть виходити білірубінові пробки (темно-зелені камінчики різної форми), слиз і залишки калових мас. Після цього необхідно зробити клізму і за бажанням легко поснідати.
10
Зазвичай відбувається 3-4 викиду і нерідко вони супроводжуються слабкістю, ознобом і позивом до дефекації. Після викиду каменів стан стабілізується. Іноді одного дюбаж недостатньо, щоб повністю очистити печінку, і це супроводжується відчуттям важкості в правому підребер'ї. Тому з інтервалом в 2 тижні можна повторити очищення ще 2-3 рази. Після очищення печінки протягом 1-2 тижнів необхідно дотримуватися вегетаріанську дієту.
Зверніть увагу
Очищення печінки протипоказано під час вагітності (незалежно від терміну), при тривалій (більше року) гормонотерапії, виразці шлунка і 12-ти палої кишки, ослабленому організмі, гострих інфекціях та онкологічних хворобах.