Як підтягнути ремінь ГРМ ВАЗ. Як перевірити натяжку ременя грм.

Ремень ГРМ є одним з головних в приводі двигуна. Його основна робота - синхронізувати обертання колінчастого і розподільного валів. Тому слід періодично спостерігати за його техстан і в разі виявлення дефектів - замінювати. Крім того, слід правильно здійснювати його натяг, щоб він міг повноцінно експлуатуватися.
Вам знадобиться
  • - ключ на10;
  • - ключ на 13.
Інструкція
1
Перевірте техстан ременя ГРМ. Його поверхня зубчастої частини повинна мати чіткий профіль зубів, не бути зношеної, не мати тріщин, складок, відшарувань тканини від гуми і підрізів. Зверніть увагу на цілісність торцевих поверхонь, на них не повинно спостерігатися разлохмачіванію і розшарування, допускається лише незначне виступання бахроми тканини. Огляньте поверхню зовнішньої плоскої частини, вона повинна бути рівною, не мати тріщин, складок, опуклостей і поглиблень. На ремені ГРМ не повинно бути влучень машинного масла. У разі виявлення будь-якого з дефектів, замініть його.
2
Зніміть ремінь приводу генератора і помпи, а потім верхню захисну кришку. Встановіть перший циліндр в ВМТ, для цього сумістите мітку на шківі колінчастого вала з середньою міткою на захисній кришці, а мітку на шківі распредвала з міткою на кришці головки блоку циліндрів. Відкрутіть торцевої головкою на 10 гайки середньої та нижньої захисних кришок і зніміть їх. Від'єднайте пружину, звільніть болти і відведіть кронштейн натяжної ролика вліво до упору. Зніміть ремінь ГРМ.
3
Перевірте механізм натягу ременя. Для цього огляньте робочу поверхню ролика, вона повинна бути гладкою і не мати задирок і забоїн. Його підшипник повинен обертатися без заїдань, плавно. Перевірте пружність натяжна пружини, якщо вона ослабла, то замініть. Поставте новий ремінь. Для цього надіньте його на зубчастий шків коленвала і, натягуючи, надіньте на шків приводу масляного насоса, а потім на шків распредвала. Одягнувши ремінь на натяжна ролик, встановіть пружину, підібгавши кронштейн вправо. Тримайте ремінь ГРМ в натягу і без ривків проверніть коленвал на два обороту. Чи не ослабляйте його при зупинці вала. В цей момент пружина автоматично встановить його натяг. Зафіксуйте болти. Перевірте суміщення міток на коленвале і распредвали. Якщо вони не співпали, заново встановіть ремінь. Поставте захисні кришки і затягніть гайки.