Як поміняти датчик детонації. датчик детонації ваз на шпильку Як шайба.

Датчик детонації в автомобілі - це пристрій, який призначений для визначення часу появи детонації в двигуні внутрішнього згоряння. Датчик детонації двигуна є одним з пристроїв в електронній системі керування двигуном машини з уприскуванням палива. Щоб замінити непрацююче пристрій на нове, потрібно зробити кілька нескладних операцій.
Інструкція
1
Перед тим як починати виконання процедури переконайтеся, що двигун повністю охолов. Від'єднайте від акумуляторної батареї негативний дріт. У разі, якщо аудіосистема на вашому автомобілі обладнана кодом безпеки, перед від'єднанням батареї перевірте, чи є у вас правильна комбінація для зворотного введення її в роботу.
2
В іноземних автомобілях датчик детонації зазвичай вкручений в канал охолоджувального шляху двигуна, тому його від'єднання зазвичай пов'язане з деякими втратами охолоджуючої рідини. Щоб уникнути цього, заздалегідь злийте антифриз з системи охолодження. Тепер від'єднайте електричний роз'єм, після чого виверніть з двигуна датчик.
3
Сучасні датчики поставляються зазвичай з різьбовою частиною, яка покрита антіпріхвативающім герметиком. Змінний датчик укрутіть на стандартне місце. Пам'ятайте, що надмірне затягування датчика може привести до виходу його з ладу.
4
Підключіть електропроводку до датчика і заповніть систему охолодження. Перевірте двигун на відсутність ознак витоку охолоджувальної рідини.
5
Датчик детонації на автомобілях ВАЗ змінюється наступним чином. Щоб зняти одноконтактний датчик, який розташовується вгорі блоку циліндрів, від'єднайте електричний роз'єм і відкрутите датчик за допомогою ключа на 22. Після цього зніміть датчик.
6
Щоб поміняти двоконтактний датчик на шпильці, включіть запалення і від'єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї, після чого роз'єднаєте датчик з колодкою з проводами. Тепер відкрутите за допомогою ключа на 13 гайку, яка кріпить датчик. Зніміть шайбу і від'єднайте від шпильки пристрій. Установку нового датчика проводите в зворотному порядку.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені у своїх силах, надайте виконання цієї роботи співробітникам автосервісу. Така процедура здійснюється в будь-якому центрі і коштує близько 200 рублів.