Як прибрати рум'янець. Як приховати рум'янець в домашніх.

Деякі люди часто червоніють, буквально з кожного приводу, і ніхто крім них не знає, скільки мук доставляє розлився в черговий раз рум'янець на щоках. Як же його позбутися?
Інструкція
1
Насамперед, направте свої зусилля на психологічну роботу над собой.Заліваются рум'янцем, як правило, люди сором'язливі. Навіть якщо зовні ви цілком розкуто взаємодієте з людьми, в душі присутній якийсь страх, інакше іменований «соціофобією». Суть цього страху - боязнь осоромитися перед іншими людьми. Фахівці-психологи вважають, що соціофобія йде корінням в дитинство, коли батьки або інші дорослі прилюдно соромили дитини. Випробуваний в дитинстві ганьба і приниження закріплюються в підсвідомості, висловлюючись надалі в тому, що людина постійно краснеет.Вам допоможуть психологічні вправи, мета яких зводиться до того, щоб позбутися від гніту оцінки оточуючих: - коли їдете в громадському транспорті, состройте пику (наприклад , оттопирьте нижню губу, підніміть верхню губу, скосите очі до носа), проїхавши 2-3 зупинки з такою особою, покиньте транспорт; - встаньте посеред вулиці і голосно заспівайте песню.Іспользуйте ці та інші подібні вправи до тих пір, поки у вас не виробиться звичка до свободи поведінки в суспільстві і не піде боязнь осуду з боку сторонніх людей.
2
Коли відчуваєте, що червонієте, намагайтеся абстрагуватися від ситуації і переключити свою увагу на щось інше.
3
Якщо є така можливість, почервонівши, вмийтеся кілька разів холодною водою.
4
Для профілактики почервоніння, приймайте безпечне заспокійливе: настоянку пустирника або валеріани.
5
Алкоголь, куріння, а також холод і спека провокують появу почервоніння обличчя, уникайте цього.
6
Правильно використовуйте макіяж. Відмовтеся від яскравої помади, так як вона лише підкреслить з'явився рум'янець. Краще обійтися безбарвним бальзамом для губ. Наносите на обличчя тональний крем жовтого відтінку: він частково поглине червоність. Закріпіть тональний засіб прозорою пудрою або пудрою жовтого відтінку. Використовуйте рум'яна персикового кольору - вони додадуть вашій шкірі здоровий вигляд.
7
Навчіться сприймати питання «Ти чого так почервоніла?» Без збентеження, адже, зніяковівши, ви почервоніє ще більше.
8
В цілому ставитеся до свого рум'янцю простіше, і ви помітите, що й інші стануть сприймати його як належне.