Як включити обігрів.

Вперше обігрівати салон автомобіля «капіталісти» почали ще в 1917 році. Наші умілі шофери просто просвердлювали дірки в перегородці між мотором і кабіною. Сьогодні «піч» є практично в кожному автомобілі. Працює вона, як правило, від двигуна. У систему охолодження заливається тосол. Охолоджуючи двигун, він нагрівається і надходить у радіатор грубки. Вентилятор проганяє тепле повітря в салон.
Інструкція
1
Зазвичай, якщо виникають проблеми з включенням опалення в автомобілі, то найбільш частими поломками є: засмітився або постарілий краник перемикання грубки, забитий радіатор, повітряний міхур в грубці. Включити обігрів в машині можна, знайшовши поломку і виправивши ситуацію. Перевірте кран перемикача грубки. Він стоїть на вхідному гарячому шлангу радіатора. Спробуйте вручну відкрити його. Якщо кран нерухомий, поміняйте його на новий.
2
Видалити зайве повітря з печі також нескладно. Трохи прогрійте двигун, потім ослабте на гарячому шлангу, який підходить до радіатора, хомут і зніміть його з трубки до утворення невеликої щілини. Повітря вийде, потім знову надіньте шланг, зміцните його хомутом.
3
Але якщо після всіх процедур тепло в салоні вашої машини не стало, значить радіатор вашої грубки засмітився, або в ньому утворилося багато накипу. Для промивки радіатора необов'язково звертатися в автосервіс. Від'єднайте вхідні і вихідні шланги радіатора. Зніміть акумулятор і шланг воздуховода, вийміть повітряний фільтр, від'єднайте датчик температури. Далі, зніміть кришку радіатора, щоб зменшити тиск в системі. Зніміть приладову панель, вийміть блок обігрівача і радіатор. За допомогою звичайного шланга для душа виженете кілька разів воду з додаванням миючого засобу від накипу через радіатор. Потім промийте радіатор чистою водою і зберіть двигун в зворотній послідовності.
4
Фахівці радять, щоб не було проблем з обігрівом автомобіля використовувати тільки якісний антифриз, завжди стежити за його рівнем у системі при холодному двигуні і стежити за чистотою радіатора.
Зверніть увагу
Крім стандартного обігріву автомобіля, існують ще додатковий обігрів сидінь і стаціонарний обігрів лобового і заднього скла.