Як встановити автомобільні колонки. Як встановити динаміки в авто.

Практично кожен власник автомобіля піклується про те, щоб поїздки на власної машини були максимально комфортні і приносили задоволення. Не нудьгувати в далекій поїздці допомагає прослуховування улюбленої музики. Однак більшість заводських автомобілів продаються або без магнітоли і колонок, або вони є, але дуже низької якості. Тому постає питання про встановлення хорошою аудіосистеми. Як же самому встановити автомобільні колонки?
Вам знадобиться
  • Динаміки, проводка, викрутка, герметик, прокладки.
Інструкція
1
Для установки будь-яких автомобільних динаміків потрібні подіуми - спеціальні поглиблення з отворами в обшивці дверей. У більшості сучасних автомобілів вони передбачені в конструкції заводом. Тому перед покупкою динаміків необхідно дізнатися діаметр ваших подіумів. Також вам знадобляться герметик і прокладки. Ці речі дозволять вам позбавитися від деренчання і максимально насолодитися прослуховуванням улюбленої музики. Вивчіть керівництво по експлуатації вашого авто. Дуже часто в ньому завод-виробник вказує докладну інструкцію по установці аудіосистеми.
2
Заздалегідь подбайте про місце, де ви будете встановлювати колонки. Якщо на дворі літо з сухою погодою, то цілком може підійти і майданчик перед будинком. Але все ж варто перестрахуватися, так як раптовий дощ може вам здорово перешкодити. Найкраще для цієї мети підійде гараж. Встановіть автомобіль на рівну площадку і включіть гальмо стоянки. Відкрийте капот і зніміть з акумулятора негативну клему, щоб уникнути короткого замикання в бортовій системі електроживлення машини. Максимально відкрийте двері, в яку ви будете встановлювати динамік. Тепер необхідно перевірити, чи є у вашому автомобілі аудіопідготовка. Тобто прокладені Чи дроти.
3
Зазвичай заводська проводка залишає бажати кращого, тому рекомендується прокласти нову. Для цього доведеться зняти торпеду і обшивки дверей. Усередині проводу необхідно стягувати в тугий пучок і кріпити за будь-які нерухомі частини. При виведенні пучків через отвори в дверях використовуйте гумові прокладки, які запобіжать порушення цілісності оболонки дроти. Залишайте між корпусом авто і дверима потрібний запас дроти. Після цього необхідно приєднати кінці проводів до колонок спеціальними кріпленнями, або спаяти. Тепер необхідно вклеїти динамік в подіум. Для цього нанесіть шар герметика на краю подіуму, прокладете прокладку, нанесіть ще один шар герметика і вставте в гніздо динамік. Ретельно притисніть його. Дайте схопитися динаміку. Зверху прикріпіть захист. Зазвичай вона кріпиться на саморізи. Встановіть на місце обшивку дверей. За такою схемою встановіть всі колонки.