Як надягати шини Віленського. Як правильно одягати шину віленського.

Виявлення ортопедичних проблем у малюка викликають у батьків різноманітні почуття від первісної розгубленості до кінцевої твердої впевненості в тому, що вони зроблять все можливе для лікування своєї дитини. Спеціаліст-ортопед нерідко радить придбати для носіння шину Віленського. Ось тільки батьки не завжди знають як же надягати її на малюка.
Інструкція
1
Для правильного надягання шини і надання нею дійсної допомоги для виправлення проблем з ніжками малюка батькам необхідно знати, що найкращий ефект надасть шина, зроблена на замовлення за замірами, зробленим саме з вашої дитини, або придбана згідно розмірам в спеціалізованому магазині, але ні в якому разі не з рук і вже була у використанні.
2
Покладіть малюка на жорстку поверхню на спину. Розведіть його ніжки в сторони в положення, яке було вказано вам лікарем при рекомендації носіння шин (зазвичай це буває так звана поза «жаба»).
3
Візьміть шину в руки і Протягніть відведену в сторону одну ніжку малюка в шкіряний ремінь, розташований на одному кінці шини Віленського (ще її в простолюдді називають розпірками - за зовнішнім виглядом вона їх дуже нагадує). До ноги дитини шина буде кріпитися на тому рівні ноги, який вказав лікар-ортопед - це може бути як положення вище коліна, так і нижче коліна малюка (точне її місце розташування краще отримати при консультації).
4
Чи не туго, але міцно затягніть шнурівку на ремені. Просмикніть другу відведену ніжку малюка в друге кріплення шини і так само, як і в попередньому випадку, зашнуруйте ремінь.
5
Подбайте про те, щоб шина Віленського була дійсно добре закріплена на дитині. А для цього слід пам'ятати, що активні малюки нерідко своїми енергійними рухами скидають з себе це незручне для них пристосування і звільняються від шини.
6
Щоб цього не трапилося зшийте на свого малюка невеликої жилет з щільної НЕ тягнеться тканини, що застібається спереду на плоскі гудзики. З боку спинки жилета (приблизно в районі нижньої пари ребер малюка) по його нижньому краю зробіть отвори для двох гудзиків по одному з кожного боку. Точно такі ж отвори зробіть і на передній частині жилета.
7
Візьміть дві смужки тканини і нашейте на їх кінцях плоскі гудзики без ніжки. Ці смужки, попередньо перекинуті через довге підставу шини, будуть кріпитися за допомогою ґудзиків до жилету з боку живота і з боку спинки малюка і не дадуть йому можливості своїми активними рухами змістити шину по ногах вниз або зовсім від неї звільнитися. При цьому свободу в підніманні ніг вгору дитина зберігає.