Як відновити червону ікру.

Червона ікра - одне з найсмачніших ласощів на будь-якому столі. Крім того, цей делікатес ще й дуже корисний. При регулярному вживанні ікри знижується ризик виникнення серцево - судинних захворювань. Червона ікра має унікальну властивість уповільнювати процеси старіння в організмі. Однак продукт це недешевий і швидкопсувний: якщо червону ікру зберігати неналежним чином, то незабаром вона втратить свій апетитний вигляд.
Інструкція
1
Щоб відновити вигляд ікри, помийте її у воді. Для цього помістіть ікру в ємність з теплою (20-25 градусів) кип'яченою водою, можна навіть залишити її у воді на 20 хвилин, після чого ікру ложкою викладіть на марлю, щоб стекла зайва вода. Цей спосіб також допоможе прибрати зайву сіль.
2
Якщо ікра придбала неприємний присмак, надто гірчить і виглядає неапетитно, але ще не зіпсувалася, допоможе виправити ситуацію чайна заварка. Для цього підготуйте 1 літр неміцний чайної заварки. Помістіть в ємність з заваркою ікру на 2-3 хвилини, після чого викладіть ікру на сито або марлю, щоб стекла зайва вода.
3
Ну а якщо зовнішній вигляд ікри вже зовсім вас бентежить, то на допомогу прийде молоко. Налийте в глибоку ємність 1 літр теплого (20-25 градусів) кип'яченого молока і помістіть туди ікру на 2-3 хвилини. Після чого акуратно ложкою викладіть ікру на марлю або сито. Однак, цей спосіб може негативно вплинути на смакові якості червоної ікри.
Зверніть увагу
«Червона лососева ікра» - це ікра лососевих риб, таких як горбуша, кета, чавичі, нерки. Вона розрізняється за кольором, розміром і смаком, в залежності від породи риби. Ікра горбуші - найпопулярніша в Росії. Яскраво-помаранчевий колір, невеликі зерна. Ікра кети - оранжево-червоний колір, найбільші зерна. Ікра нерки - невеликі насичено-червоні зерна.
Корисна порада
Найкраще не зберігати червону ікру довго, не варто залишати на потім. Як говориться в перефразованої прислів'ї: «Не треба відкладати на завтра те, що можна з'їсти сьогодні». У кожному разі зберігати червону ікру треба в холодильнику в скляній або емальованому посуді з щільно закритою кришкой.Красная ікра повинна бути густою, розсипчастою і складатися з ікринок правильної форми і однакового розміру. Ікринки повинні лопатися на зубах. Хороша червона ікра не повинна гірчити і пахнути жиром або прогірклим маслом, а мати слабкий запах свіжої риби.