Як продати дублянку.

Дубленка- річ у гардеробі жінки необхідна. Взимку не замерзну, і носити на відміну від шуб, не так зобов'язує. Та й по зручності цей одяг дасть будь-яким шуб сто очок вперед. От тільки якщо ваша дублянка лише займає місце в шафі, подумайте - чи не простіше від неї позбутися? Не той фасон, не той розмір, колір або просто набридла? Не ламайте голову, кого з друзів ощасливити дорогим подарунком. Таку річ можна вигідно продати.
Інструкція
1
Спочатку оціните стан речі. Як ви її носили? Акуратно або «і в бенкет, і в світ»? З цього буде складатися її вартість. Значення має також колір фасон і, звичайно, розмір. Ходові розміри коштують дорожче і продаються швидше. Встановіть ціну на тридцять відсотків нижче її первісної. Торг завжди доречний.
2
Киньте клич всім знайомим і родичам. Може бути, сусідка Лена всі ці роки таємно заздрила, коли ви випливали з під'їзду, загорнувшись в овечу шкурку? У сусіда завжди краще. Виходячи з цього правила, запропонуйте їй оновити гардероб за дуже низькою ціною. Можна запропонувати дублянку кому-небудь із колег на роботі. Пам'ятайте, люди куди охочіше купують речі, було у вжитку, у своїх знайомих. Підсвідомо легше пережити, що цю річ носила подруга Катя, а не якась невідома фіфа.
3
Найпоширеніший спосіб - продати дублянку через інтернет на популярних сайтах. Сфотографуйте її в різних ракурсах, максимально докладно опишіть її гідності і чекайте дзвінків. Через інтернет можна продати будь-яку, навіть саму незвичайну річ. Чи не дружите з комп'ютером? Не біда. Дайте оголошення в місцеву газету. Постарайтеся зацікавити покупця який-небудь незвичайною деталлю. Ну, а якщо всі зусилля марні, не турбуйтеся. Спробуйте оживити дублянку новим елементом - брошкою, шарфиком, підібраними в тон чобітьми. Можливо, необхідність продажу відпаде сама собою.
Дублянки є чудовою альтернативою шубі. Вони красиві, універсальні і практичні. У них можна спокійно хизуватися і в суворі морози, і під час зимової відлиги. Якісна дублянка здатна прослужити своїй власниці вірою і правдою не один сезон. Проте в нашій метушливим житті бувають ситуації, які призводять до передчасного псування вироби. Можна випадково де-небудь зачепити дублянку і порвати її. Але не варто сумувати, адже цю прикру помилку легко виправити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • -клей «Момент»;
  • - рідка шкіра;
  • - скотч;
  • - зубочистки;
  • - ножиці;
  • - шматок замші;
  • - бритва.
Інструкція
1
Якщо розрив на дублянці занадто великий, доцільніше віднести її до спеціалізованого ательє ремонту. Однак часто шкіра на дублянці рветься невеликим куточком. З таким дефектом можна впоратися самостійно.
2
За допомогою зубочистки акуратно вирівняйте один з одним краю розриву і скріпіть їх шматочком скотчу. Щоб він не залишив слідів на дублянці, попередньо приклейте його один раз на власну руку. Так скотч не буде занадто липким.
3
Виверніть дублянку навиворіт і в місці розриву акуратно підстрижіть овчину ножицями. Що залишився хутро приберіть за допомогою бритвеного верстата зі звичайним лезом. На жаль, на виворітній стороні вашої дублянки тепер буде красуватися латочка. Але сильно переживати з цього приводу не варто, адже вона буде не видна оточуючим.
4
Візьміть невеликий шматочок замші, за розмірами він повинен бути трохи більше розриву на дублянці. Нанесіть на нього клей. Не використовуйте суперклей, оскільки він при нанесенні миттєво застигає. У вас не буде часу для коригування заплатки, крім цього, такий клей після висихання стає жорстким. Накладіть шматок тканини з клеєм до внутрішньої сторони дірки і міцно притисніть. Зачекайте, поки клей схопиться.
5
Вимкнути скотч з лицьового боку отвори, робіть це з граничною акуратністю. Для зручності нанесення клею капніть його на картонку. Трохи відтягніть краю дірки і за допомогою зубочистки нанесіть на них зовсім небагато клею. Притисніть місце розриву. Залишки клею слід негайно видалити з поверхні дублянки. Тепер залишиться тільки почекати, поки клей грунтовно висохне.
Зверніть увагу
Якщо місце розриву після ремонту дуже впадає в очі, спробуйте підфарбувати його спеціальною фарбою.
Корисна порада
В якості основи можна використовувати не тільки шматок замші, але й звичайну тканину. Тільки вона не повинна бути дуже щільною. Замість клею «Момент» можна застосовувати спеціальний клей для виробів з шкіри.