Як налаштувати ммс в телефоні. Як вписати настройки для ммс.

Налаштувавши в мобільному телефоні MMS, абонент будь-якого оператора зв'язку отримає можливість не просто посилати смс-повідомлення і дзвонити, як це було раніше, а відправляти іншим користувачам мережі фотографії, мелодії, картинки та багато іншого (а також і отримувати все це).
Інструкція
1
Замовити необхідні параметри ммс-повідомлень, а заодно і інтернету, абоненти компанії МТС можуть прямо на офіційному веб-сайті. Необхідно зайти на нього і клікнути на розділ, який називається «Допомога та обслуговування». Потім у ньому потрібно вибрати пункт "Налаштування MMS». В поле, яке ви побачите після цього, ви повинні будете вписати контактні дані (номер мобільного телефону, але тільки в семизначними форматі).
2
Однак перед запитом необхідних налаштувань ви можете перевірити, активна чи на вашому телефоні функція EDGE/GPRS. Її обов'язково потрібно підключити, оскільки без цієї функції відправити ммс-повідомлення ви не зможете. Щоб активувати її, наберіть на клавіатурі USSD-команду * 111 * 18 #, а потім натисніть кнопку виклику. Крім того, отримання автоматичних налаштувань можливо за допомогою відправки смс на короткий номер 1234. В тексті повідомлення вкажіть слово MMS (або не вказуйте нічого, якщо захочете отримати інтернет-настройки). Отримати ммс-профіль можна, зателефонувавши за номером 0876. Зверніть увагу, що отримання MMS від інших абонентів стане доступно вам тільки після того, як з вашого мобільного телефону буде відправлено перше повідомлення.
3
Клієнтам компанії Мегафон замовлення налаштувань ммс доступний через заповнення спеціальної форми на офіційному сайті. Як тільки абонент збереже отримані дані, він отримає доступ не тільки до відправки MMS-повідомлень, а й до мобільного інтернету. Не варто забувати і про номер 5049. На нього можна відправити SMS з цифрою 3 (якщо хочете отримати автоматичні настройки) або 2 (якщо вам знадобляться настройки wap). Допоможе вам ще один номер 0500 - це номер технічної підтримки абонентів. Можна подзвонити на нього і просто повідомити модель свого телефону оператору.
4
В Beeline настройка ммс можлива завдяки існуючому USSD-запиту * 118 * 2 #. Модель телефону повідомляти не потрібно, оператор визначить її автоматично. Він відправить на ваш номер необхідні настройки буквально через пару хвилин. Щоб вони почали функціонувати, збережіть їх за допомогою встановленого за замовчуванням пароля 1234. Загальна команда * 118 # дозволить вам управляти не тільки даною послугою, але і багатьма іншими.