Як підзарядити акумулятор автомобіля. Як подзаредіть авто аккамулятор.

Неприємно, коли зарядка автомобільного акумулятора вичерпалася в момент необхідності поїздки. Це може бути пов'язано з роботою внутрішньої апаратури прі не включеному двигуні, з замиканням контактів, зайвим напругою і деякими іншими чинниками.
Вам знадобиться
  • - автоматичний зарядний пристрій;
  • - джерело електричного струму.
Інструкція
1
Першим ділом, від'єднайте електричні кабелі від місця кріплення і дістаньте акумулятор з автомобіля. Перед підключенням акумулятора до зарядного пристрою не забувайте про те, що воно має працювати тільки при наявності постійного струму.
2
Після від'єднання АКБ відкрийте заливні горловини (якщо вони є в наявності) і з'єднайте правильно полярності акумулятора і зарядного пристрою («масу» з «масою», а «силу» з «силою»).
3
Далі підключіть пристрій до мережі. Якщо зарядка не відбувається, перевірте правильність і якість підключення клем. Ємність акумулятора визначає час його зарядки. Також на цьому етапі значна увага приділіть напрузі. Незважаючи на однаковий спосіб зарядки абсолютно всіх акумуляторів, врахуйте, що високий зарядний струм використовувати категорично заборонено. Максимально дозволене напруга не повинна бути більше 1/10 від ємності АКБ. Якщо ви маєте справу з глибоко вирядженим акумулятором, виробляєте зарядку допомогою невеликого струму від 1,5 до 2,0 А.
4
В процесі зарядки приділяйте час для періодичних перевірок температури і щільності електроліту, а також напруги акумулятора. При досягненні температури 45 ° С негайно зменшуйте силу струму наполовину, а в деяких випадках можете призупинити процес зарядки. Можете вважати акумуляторну батарею повністю зарядженої тоді, коли з усіх осередків акумулятора виділяється газ, і протягом двох і більше годин щільність і напруга електроліту не змінюються. При гострій необхідності змініть щільність електроліту, долив дистильовану воду, якщо АКБ підлягає обслуговуванню. Щільність не повинна бути більше 0,01 г/см3.
Корисна порада
При підключенні зарядного пристрою до мережі напруга може досягти більше 50 ампер. Щоб обмежити струм заряду, фахівці радять постачити схемними рішеннями зарядний пристрій.