Як знайти сторінку одного.

Вконтакте зареєстровано понад 100 мільйонів користувачів. Це зручний засіб пошуку рідних, близьких або друзів. Але як саме виробляти цей пошук? Як знайти сторінку потрібну людину серед такої численної аудиторії?
Інструкція
1
Якщо ви вже зареєстровані на сайті, то зайдіть на свою сторінку і натисніть на кнопку «Пошук». Виберіть в списку справа «Люди».
2
У самому верху в віконці введіть ім'я вашого друга.
3
Далі почніть сортування результатів. Почніть з настройки графи «Порядок». Вона відповідає за послідовність відображення знайдених людей. Виберіть «По рейтингу» або «По даті реєстрації».
4
Вкажіть місто, де проживає ваш друг. Для цього виберіть країну, а потім безпосередньо місто. Якщо такого міста, який ви шукаєте, немає в списку, почніть просто вводити з клавіатури його назва, система сама почне підбирати варіанти. Коли знайдете потрібний, клікніть по ньому.
5
Графа «Основне». Тут відзначте галочкою відповідні пункти, якщо хочете щоб система видала вам тільки тих користувачів, які знаходяться в даний момент на сайті; користувачів, на сторінці яких обов'язково є основна фотографія або якщо хочете, щоб пошук здійснювався тільки в іменах. У цій же графі вкажіть стать людини, статус (або інакше, сімейний стан) і мову.
6
В графі «Переконання» ви можете вказати релігійні і політичні погляди, що для людини, якого ви шукайте, головне в житті і в людях, його ставлення до алкоголю і куріння.
7
Введіть вік вашого друга. Якщо ви пам'ятаєте точну дату його народження, то можете вказати її. Якщо ні, то вкажіть приблизно вікової контингент.
8
Заповніть інформацію про університет. Виберіть країну, місто, рік випуску, найменування ВУЗу, факультет, кафедру. Також вступите з графою «Школа». Вкажіть країну, місто, рік випуску, клас, номер школи і спеціалізацію (якщо є).
9
Введіть у графі «Робота» роботу і посаду. В графі «Військова служба» - країну, рік початку служби і частина.
10
Якщо ваш запит не дав ніяких результатів, то поверніться до початку і спробуйте змінити ім'я. Можливо, ваш друг міг записати його якось інакше. Вдалих пошуків!