Як намалювати космос. намалювати космос хмари.

Космічні картини та зображення планет розбурхують уяву і змушують фантазію працювати ще більше, ніж зазвичай - ви цілком можете створити малюнок космосу самостійно, зробивши його таким, яким ви мрієте бачити міжпланетний простір. У цьому вам допоможе трохи терпіння і графічний редактор Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Створіть в Фотошопі новий файл розміром 1200х1600 пікселів з однорідним чорним фоном. Продублюйте шар (Duplicate Layer). Зайдіть в меню Filter і виберіть пункт Add Noise. Встановіть значення шуму 10% і вкажіть монохромний режим шуму. Натисніть ОК. Чорне простір наповниться дрібними білими крапками.
2
Щоб точки стали більш схожими на зірки, відкрийте розділ Adjustments в меню Image і виберіть пункт корекції яскравості і контрастності. Встановіть значення контрастності на 75, а яскравості - на 30. Білі точки стануть помітніше.
3
Продублируйте шар і на дублікаті змініть параметри яскравості і контрастності - встановіть значення яскравості на 100, а контрастності - на 50. Відкрийте в меню Edit пункт Free Transform і збільште вручну фон з дубльованого шару, щоб зірки збільшилися в розмірах.
4
Розтягніть фон із затиснутою клавішею Shift до потрібних розмірів, поверніть його на 90 градусів, після чого в Blending mode змініть режим змішування шарів на Screen.
5
На панелі інструментів виберіть інструмент ластику, встановіть значення м'якою невеликої кисті і хаотично періть деякі зірки на кожному шарі так, щоб космічний простір виглядало реалістичніше.
6
Періть зайве так, щоб зірок було не дуже багато, але вони виділялися в різних місцях на чорному тлі. Дрібних зірок має бути більше, ніж великих.
7
Використовуючи інструмент Clone Stamp і застосувавши його на великі зірки, зімітуйте зоряні скупчення на невеликих ділянках фону.
8
Тепер продублюйте шар з великими зірками і виберіть в меню фільтрів Gaussian Blur зі значенням 10 пікселів. Встановіть режим накладення в Linear Dodge, після чого натисніть клавіші Ctrl + U.
9
Щоб зробити світіння зірок забарвленим яким-небудь кольором, підберіть відповідний колірний тон (наприклад, синюватий).
10
Створіть новий шар з режимом змішування Linear Dodge, залийте його чорним фоном, а потім зайдіть в меню фільтрів і виберіть Render> Lens Flare. За допомогою 35 мм об'єктива встановіть кілька яскравих відблисків на малюнок.
11
Потім створіть ще один шар і замініть його прозорість на 25%, а режим змішування шарів - на Screen. За допомогою м'якої кисті блакитного кольору накидайте кілька мазків, імітуючи зоряний пил.
12
Щоб зобразити на картині кольорову туманність, створіть ще один шар і м'якою кистю середнього розміру намалюйте розмите хмара синього кольору, а потім прямо поверх намальованого хмари, не перекриваючи кольорові краю, малюйте мазки інших квітів.
13
Растушуйте намальоване хмара з допомогою розмиття Гаусса в 50 пікселів. Створіть новий шар, залийте його чорним кольором і в меню фільтрів виберіть Render> Clouds. Режим змішування шарів замініть на Overlay - ваше кольорове хмара придбає обриси справжньої туманності.
14
Залишилося намалювати планету, яка завершить загальну композицію картини. Скачайте і встановіть в Фотошоп підходящу кам'яну текстуру. Відредагуйте її, щоб вона була більш схожа на текстуру планети, і збережіть як нову текстуру.
15
Створіть новий файл розміром 1600 на 1600 пікселів з чорним фоном, а потім намалюйте в ньому за допомогою інструменту овального виділення коло. Заповніть коло заливанням з щойно створеної текстури. Потім відкрийте меню фільтрів, виберіть Distorte> Spherize і натисніть ОК.
16
Після цього продублюйте шар і створіть коло такого ж розміру, залитий синім кольором. Відкрийте меню Layer Style і встановіть значення зовнішнього світіння, внутрішнього світіння і внутрішньої тіні. Застосуйте фільтр розмиття Гаусса.
17
Змістите шар з тінню по відношенню до шару з блакитною атмосферою планети. Режим змішування шарів встановіть на Screen, щоб крізь обсяг проступала текстура планети.
18
Скопіюйте готову планету на файл з намальованим зоряним небом і розмістіть її в кутку малюнка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MkSF98c8kSs
Зверніть увагу
Як малювати астронавтів є одним цікавим проектом. Цей онлайновий підручник відкриє Вам крок за кроком через демо-ролик про те, як малювати астронавтів.
Корисна порада
Продовжуємо тему космічних пригод. В цьому уроці ми розповімо, як малювати космонавта. Як намалювати космонавта олівцем поетапно. Попереду чотири кроки. Крок перший.