Як перевести гроші в Канаду.

У дев'яності роки велика кількість росіян емігрувало в різні держави далекого зарубіжжя. Одним з популярних напрямків міграції стала Канада через свою політики залучення іноземних фахівців. Проте, емігранти часто зберігають міцні зв'язки з Росією, і у залишилися на Батьківщині друзів або родичів може виникнути необхідність переслати їм гроші. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - гроші для відправки;
  • - паспорт;
  • - ім'я, прізвище, місце проживання адресата;
  • - реквізити його банківського рахунку.
Інструкція
1
Дізнайтеся координати людини, якій ви збираєтеся відправити гроші - як його ім'я і прізвище правильно пишеться латиницею в канадських документах, в якому місті він живе і, якщо можливо, номер його банківського рахунку.
2
Якщо номер рахунку вам невідомий або необхідно відправити гроші терміново, скористайтеся системою грошових переказів «Вестерн Юніон». Знайдіть відділення цієї організації у вашому місті чи відділення банку, який здійснює подібні переклади. Це можна зробити за спеціальною жовтій наклейці з написом «Вестерн Юніон. Грошові перекази »на дверях банку.
3
Заповніть квитанцію на відправлення переказу «Вестерн Юніон». Вкажіть прізвище, ім'я та місто людини, якій ви відправляєте гроші. Передайте цей бланк співробітнику банку разом із сумою для відправки, комісією за переклад і паспортом. Натомість вам видадуть чек і папір, на якій буде вказано номер переказу. Цей номер ви повинні повідомити одержувачу, щоб він разом з ним і документом, що засвідчує особистість, прийшов до свого відділення служби грошових переказів і отримав відправлену суму. Зазвичай її можна забрати вже через кілька годин.
4
Якщо у вашого адресата є банківський рахунок, можете перевести гроші для нього. Для того ви повинні або відкрити свій рахунок в будь-якому фінансовій установі, або знайти банк, який робить переклади за кордон без відкриття рахунку. Простіший варіант - перший. В цьому випадку прийдіть до відділення вашого банку, зверніться до операціоністу і заповніть видане їм платіжне отримання. Вкажіть прізвище та ім'я власника рахунку, на який ви відправляєте гроші, його адреса, назва банку, код SWIFT і номер рахунку. Цю інформацію ваш адресат може отримати у відділенні свого банку і передати вам.
5
Якщо необхідно, поповніть свій рахунок через касу. Не забудьте, що з вас буде знята ще й комісія за переказ. Після цього ваш адресат зможе отримати свої гроші вже в канадському банку через 3-5 робочих днів.
Корисна порада
При відправці грошового переказу зберігайте всі квитанції і копії платіжних доручень доти, поки адресат не підтвердить, що отримав гроші.