Як дати безкоштовне оголошення в газету. подати оголошення в газету безкоштовно.

Подача оголошення в газету - один із способів привернути до себе або свого завдання, проблеми увагу. Спонукають мотиви для цього можуть бути різними, але люди часто користуються послугами газет безкоштовних оголошень. Складного в цьому нічого немає.
Вам знадобиться
  • газета, приймаюча безкоштовні оголошення
  • текст безкоштовного оголошення
Інструкція
1
Купіть декілька газет вашого регіону, району або профілю. Перегляньте в першу чергу інформацію в кінці останньої смуги про те, де розташована редакція, чи є інтернет-адресу сайту цієї газети, і, найголовніше, чи приймають вони до публікації оголошення приватних осіб на безкоштовних умовах. Також ви можете уточнити цю інформацію у продавця.
2
Вивчіть умови тих газет, які беруть оголошення на безкоштовній основі. Зазвичай в самій газеті дається бланк безкоштовного оголошення, який потрібно заповнити. Найчастіше безкоштовні оголошення обмежуються за деякими параметрами, такими як кількість знаків, зміст, - читайте уважно інформацію, надруковану поряд з бланком.
3
Попередньо сформулюйте текст на чернетці і порахуйте кількість знаків. Якщо потрібно - відкоригуйте або переформулюйте. Підберіть рубрику, в якій його необхідно буде опублікувати, і перепишіть її номер або назву. Тепер можете приступати до заповнення. Крім змісту, рубрики та контактних даних вам знадобитися заповнити та особисті дані: повні прізвище та ім'я, паспортні дані, можливо, і адресу проживання. Але ці дані до публікації не передбачені.
4
Після заповнення бланка віднесіть або надішліть його поштою до редакції газети. Деякі видавництва практикують громадські ящики прийому безкоштовних оголошень, в такому разі їх адреси вказуються в газеті.
5
Ще один варіант подати оголошення безкоштовно-це заповнити бланк в інтернеті, на сайті газети, якщо такий є. Для цього наберіть в адресному рядку адресу сайту - його можна знайти в самій газеті, або набравши в будь-якій пошуковій системі назву газети. Виберіть свій регіон і виберіть послугу «Подати оголошення». Далі пройдіть точно таку ж процедуру заповнення бланка, як і в паперовому варіанті. Незаперечна зручність в тому, що вам не доведеться нікуди йти, а достатньо буде натиснути кнопку «Відправити» і текст оголошення буде вже в редакції.
Зверніть увагу
Потім кожному оголошенню необхідно дати свій код або прикласти купон з лотереєю, знижкою і т.п. і просити покупців звертатися за товарами або послугами, маючи при собі оголошення в газеті. Аналізуючи коди оголошень, а також зіставляючи отриману інформацію із зведенням рейтингу і тиражем тих газет, в яких була розміщена реклама, можна отримати інформацію про те, яке періодичне видання найбільше підходить для даного випадку.
Корисна порада
Робота для Вас є масовою газетою. Тижневий тираж газети ділиться на 2 виходи - понеділок і четвер. За оцінка TNS Gallup Media щотижня читачами газети стають більш 700 000 чоловік. Дворазовий вихід газети дозволяє роботодавцям більш гнучко вносити корективи в кадрову політику підприємства і швидше закривати актуальні вакансії. Дати оголошення про роботу в газету просто. Заповніть графи форми оголошення в газеті «Робота для Вас».