Як намалювати серце.

Adobe Illustrator дає масу можливостей не тільки для обробки фотографій, а й для малювання з нуля. Сьогодні ви навчитеся малювати в Ілюстраторі об'ємне і красиве серце, яке можна використовувати для колажів, фотомонтажу, подарункових листівок та святкових поздоровлень своїм близьким і друзям.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Illustrator
Інструкція
1
Створіть в Illustrator новий документ розміром 800х600 з білою заливкою і колірною схемою RGB.
2
Візьміть інструмент Elliptical Tool на панелі інструментів і намалюйте простий коло без заливки. Щоб вийшов круг, а не овал - утримуйте Shift при розтягуванні фігури.
3
Тепер ваше завдання - перетворити форму круга в форму серця. Для цього виберіть функцію Convert Point Tool, яка дозволить редагувати вектори зображення, а також Direct Selection Tool.
4
Трансформуйте лінії фігури зміною векторів так, щоб звузити нижню частину круга і зробити гостру виїмку у верхній частині - одним словом, щоб вийшла форма сердечка.
5
Клацніть по контурах серця правою кнопкою миші і натисніть на кнопку Make Selection, вказавши радіус розмиття рівний нулю.
6
Виберіть інструмент заливки і заповніть виділену область червоним кольором. Потім скопіюйте і виріжте виділену область на новий шар (Ctrl + Shift + J). Після цієї операції у вас в списку шарів з'явиться три шари - вам потрібно працювати на щойно створеному.
7
Відкрийте панель управління квітами і стилями (Colors, Swatches, Styles). За допомогою одного зі стилів ви додасте своєму сердечку обсяг. Знайдіть у списку стилів Blue Glass (Button) - цей стиль вам і знадобиться. Серце стане об'ємнішим, з'являться природні відблиски і тіні, але тепер потрібно справити наступну операцію над малюнком - після застосування нового стилю, вказаний вами червоний колір міг видозмінитися.
8
Виправте спотворення квітів. Зайдіть в розділ ефектів стилю - праворуч від назви вашого шару клацніть двічі піктограму з літерою f. Відкрийте Color Overlay і виберіть відповідний відтінок червоного кольору, який вам спочатку був потрібен.
9
Відкрийте вкладку Inner Glow і зменшіть прозорість до 30%, а потім порухайте повзунки в Shading у вкладці Bevel and Emboss, поки рівень обсягу і зовнішній вигляд серця не влаштує вас остаточно.
10
Експериментуйте з різними стилями, застосовуючи їх на намальоване серце - і ви отримаєте безліч різних оригінальних зображень для листівок і поздоровлень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lM6IyP-MseE
Зверніть увагу
Зараз ви дізнаєтеся, як намалювати серце. Крок 1. Намалюйте два кола поруч. Крок 2. Намалюйте перевернутий трикутник через центри кіл. Крок 3. Намалюйте дві криві по бічних сторонах трикутника. Крок 4. Обведіть ваше серце. Крок 5. Додайте пару деталей вашому серцю. Зітріть всі зайві лінії.
Корисна порада
Сьогодні спробуємо намалювати серце з крилами. Для цього створюємо нове зображення 1000? 800px з білим фоном. Створюємо новий прозорий шар і малюємо контур половини серця Зменшуємо виділення і видаляємо зайве. Знімаємо виділення, ставимо режим «Перекриття», розмиваємо Гауссом в 10 пікселів і отримуємо відблиск на серце ліворуч: Щоб намалювати серце з крилами потрібні самі крила.
Начебто, щоб намалювати звичайне сердечко, не треба прикладати великих зусиль. Але ось за часту ми переживаємо, що сердечко вийшло криве. Щоб цього уникнути, потрібно виконати наступні дії.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу, на якому ви збираєтеся малювати серце. Розташовувати його можете як завгодно - хоч по вертикалі, хоч по горизонталі. Це не має значення. Озбройтеся простим олівцем і приступайте. Як і всякий малюнок, рисунок сердечка також має начерк. Якщо не маєте навичок малювання від руки і переживаєте за пропорції, можете використовувати циркуль і лінійку. У першій частині начерку виконайте олівцем начерк двох кружечків, однакових за розміром, які розташовані поруч один з одним. Це так звана «верхівка» серця, його «вушка».
2
Тепер потрібно намалювати трикутник, практично рівносторонній. Його верхня лінія проходить точно посередині злитих разом гуртків, є ніби їх загальних діаметром. Нижній кут трикутника буде «хвостиком» сердечка ». Даний начерк вже нагадує за структурою серце.
3
Далі приступайте до промальовуванні нашого начерку, перетворюючи його в справжнє серце. Для цього потрібно з'єднати плавної округлої лінією лівий гурток з «хвостиком» сердечка і правий гурток з ним, тим самим намалювавши справжнє серце. Таким нехитрим способом ми намалювали рівне серце. Залишилося його розфарбувати і за бажанням прикрасити атрибутами.
4
Допоміжні лінії геометричних фігур, за допомогою яких ви намалювали серце, можна стерти гумкою. Виконайте за бажанням обведення малюнка, виділіть відблиски на «вушках» серця і розфарбуйте ваш малюнок кольоровими олівцями, фломастерами, фарбами або чимось іншим. Далі придумайте аксесуари (за бажанням) для вашого малюнка. Це можуть бути крила, німб, ріжки чортика; можете пронизати серце стрілою або намалювати забавну пику, написати на ньому ім'я коханої людини, оповити сердечко вінком з квіток і зробити все інше, на що вистачить вашої фантазії. Сердечко готово.