Як зробити ремонт гаража самому. ремонт підлоги в гаражі.

У багатьох автолюбителів є два нагальних питання: куди ставити машину на ніч і де її ремонтувати? Рішенням відразу обох проблем може стати власний гараж. Але при тривалій експлуатації сам гараж потребує ремонту, а вчорашні водії і механіки змушені освоювати нові для себе будівельні професії.
Інструкція
1
Щоб зробити ремонт гаража самому, вам знадобиться обстежити всі приміщення і виявити проблемні місця. Якщо ви власник металевого гаража, приділіть особливу увагу профілактичним заходам. Метал піддається корозії, і якщо вчасно не подбати про захисному покритті, іржа почне роз'їдати стіни гаража. Щоб не допустити цього використовуйте антикорозійні покриття.
2
У місцях, де метал починає іржавіти, очистіть його від корозії за допомогою спеціального антикорозійного кошти, дайте поверхні висохнути, а потім покрийте антикорозійною емаллю. Купуючи засоби для антикорозійної обробки, дізнайтеся рівень їх токсичності. Адже в гаражі, як правило, слабка вентиляція, а в холодну пору року доводиться працювати в закритому гаражі. Якщо ви будете використовувати низькоякісні матеріали з високим рівнем шкідливих домішок, то головний біль, нудота і загальне нездужання вам забезпечені.
3
Крім того, при появі іржі задумайтеся, що є її причиною. Можливо, в даху з'явилася текти, і іржу викликає просочилася з вулиці вода. Тоді вам необхідно ремонтувати дах. Найекономічнішим і простим у використанні матеріалом для ремонту даху гаража є стеклоизол. Він продається в рулонах і вже має смоляне покриття. Для ремонту даху його потрібно просто розігріти. Ви можете покрити як весь дах, так і її частину.
4
Ремонт підлоги в гаражі - це одне з найбільш трудомістких і витратних етапів у роботі. У більшості гаражів підлога бетонна. Але велика вага автомобіля, перепади температур і інші негативні чинники ведуть до руйнування покриття. Тому якщо підлога прийшов в непридатність, не економте на ремонті - скупий платить двічі.
5
Видаліть шар старого цементу, пил і сміття. Зробіть стяжку. У цементний розчин для кращого ефекту додайте рідке скло. Розподіліть цемент по всій площі підлоги і дайте йому просохнути (на це може піти кілька днів).