Як відзначити ювілей чоловіка. Як прикрасити кімнату до дня народження чоловіка.

Ювілей улюбленого чоловіка - не тільки пам'ятна дата його життя, але і можливість провести прекрасний, незабутній святковий день в любові і радості. Тільки треба до нього заздалегідь підготуватися.
Інструкція
1
Продумайте заздалегідь, що ви хочете подарувати чоловікові на день народження. Чи буде це практичний подарунок або подарунок, милий для серця, смішний, зворушливий, або дуже особистий. Якщо ваш чоловік любить екстрим - купіть йому сертифікат на стрибок з парашутом, наприклад.
2
В передсвяткову ніч потихеньку прикрасьте квартиру. Розвісьте ваші сімейні фотографії, розставте квіти, прикріпіть повітряні кулі, розкладіть в затишних місцях маленькі подарунки - нехай протягом ранку ваш муж знаходить і розпаковує їх.
3
Приготуйте святковий сніданок, що складається з улюблених страв вашого чоловіка. Вранці після його пробудження привітайте і подаруйте йому подарунок. Який це буде подарунок - головний або попередній, це вже на ваш розсуд. Головне - щоб з самого ранку у вашого чоловіка і у вас встановилося гарний настрій, що залишилося на весь день.
4
Якщо ваш чоловік любить відпочинок на природі, і у вас немає дачі або заміського будинку - зарезервуйте будиночок в мальовничому місці, де поруч буде водойма. Бажано, щоб це місце знаходилося недалеко від вашого будинку. Після святкового сніданку ви можете виїхати на місце, відпочити на природі, покататися на човні, побути в тиші і спокої, посмажити шашлики, і завершити день святковою вечерею і романтичної вночі.
5
Якщо ж ваш чоловік любить галасливі компанії і вечірки - замовте банкетний зал в його улюбленому ресторані. Заздалегідь порадьтеся з його друзями і вирішіть, за яким сценарієм пройде святковий вечір, обговоріть подарунки, музичну програму. Можна провести не просто святковий вечір, а організувати тематичну вечірку, наприклад, в гавайському стилі. Кульмінацією вечора може стати вручення основного подарунка і торт зі свічками.
Зверніть увагу
Щоб приємно здивувати чоловіка, приготуйте йому подарунок своїми руками. Якщо він ласун - зробіть букет з його улюблених цукерок або спечіть торт. Або, наприклад, спеціально для цього випадку розучите танець живота і подаруйте йому вранці цей солодкий презент.
Корисна порада
Почніть підготовку заздалегідь, ювілей - подія важлива і яка потребує великої уваги і тривалих підготовчих заходів. Час проходить швидко, і в один прекрасний день може виявитися, що свято через два дні, а у вас ще нічого не готово.