Як намалювати вогонь.

Однією з особливостей Фотошопа є те, що в ньому можна не тільки редагувати фотографії, створювати для них різноманітні рамочки, міняти дальній фон, домальовувати різні предмети. В ньому також можна створювати і самостійні малюнки.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Створіть новий документ розміром 400 * 400 пікселів. Можете відкрити новий документ натисканням клавіш Ctrl + N.
2
Зафарбуйте один шар чорним кольором. Для цього виберіть чорний колір і натисніть Shift + F5, у вікні, натисніть Ок.
3
Продублируйте ваш шар, натиснувши Ctrl + J, і знову поверніть білий колір шару. Таким чином, на панелі інструментів у вас будуть позначені два квадратика - чорний квадрат внизу, а білий нагорі.
4
Відфільтруйте кольору, створивши загальний шар. Для цього виконайте наступне Filter-> Render-> Clouds. Щоб продовжити розподіл темних і світлих ділянок натискайте Ctrl + F. Розподіляйте стільки, скільки вважаєте за потрібне.
5
Зайдіть в головне меню і виконайте наступне: Filter-> Render-> Difference Clouds. Тепер на вашому малюнку повинні з'явитися більш чіткі поділу темних і білих ділянок.
6
Видаліть зайві ділянки, для цього зручно використовувати Eraser Tool (E) і велику м'яку кисть, виберіть їх на панелі інструментів. Почніть з правого верхнього кута, періть білі розводи, залишаючи зверху тільки чорний фон. Як ви, напевно, вже здогадалися, білі хвилі і будуть язиками полум'я.
7
Витягніть деякі ділянки вогню за допомогою фільтра Liquify, або ж просто натиснувши наступну команду: Ctrl + Shift + X. Надайте мовам вогню реалістичну форму.
8
Змініть кольору, для цього виберіть в головному меню Image-> Adjusnments-> Gradient Map. У розпочатому віконечку виберіть колір вашого майбутнього полум'я.
9
Скопіюйте ваш шар ще раз, натиснувши Ctrl + J. Тепер зробіть розмиття цього шару, зайшовши в фільтр Filter-> Blur-> Gaussian Blur. Радіус розмиття потрібно вибрати рівний 10 пікселям.
10
Змініть режим змішування шарів. У вас був Normal, змініть його на Screen. Малюнок вогню готовий, звичайно, йому далеко до ідеального, реального вогню. Ви можете експериментувати, створюючи малюнок з декількох шарів, додаючи і інші відтінки полум'я, наприклад червоного. Бажаємо удачі!