Як в'язати рельєфний стовпчик.

Для створення акценту на візерунку у в'язанні застосовуються спеціальні стовпчики, здатні надавати малюнку обсяг. Через багатовимірності такі стовпчики прийнято називати рельєфними. Існує декілька способів в'язання гачком рельєфних стовпчиків.
Інструкція
1
Візьміть до уваги, що рельєфні стовпчики бувають увігнуті і опуклі. Різновидом такої в'язки так само є перехрещений стовпчик і опуклий стовпчик з накидом.
2
Щоб зв'язати увігнутий рельєфний стовпчик, зв'яжіть «гусеничку», або ряд з повітряних петель.
3
Тепер накиньте нитку на гачок. Зробіть накид і спробуйте провести гачок перед попереднім поруч. Для цього поставте гачок за в'язанням, потім, спрямовуючи його до себе, обігніть ніжку стовпчика попереднього ряду гачком і виведіть його на виворітну сторону.
4
Накиньте на гачок нитку. Спробуйте повернути гачок і нитку точно таким же шляхом наверх. Початок увігнутого рельєфного стовпчика готово. Далі в'яжіть точно таким же чином до тих пір, поки не утвориться потрібна вам ширина узору.
5
Щоб зв'язати опуклий стовпчик з накидом, як звичайно, зв'яжіть рядок повітряних петельок. Потім накиньте нитку на гачок.
6
Спробуйте провести гачок разом з накидом за стовпцем попереднього ряду. Для цього виведіть гачок на виворіт, обігніть підставу стовпчика з виворітного боку, направляючи його на себе, і протягнете гачок на лицьову сторону в'язання. Якщо ви продовжите виконувати такі ж дії, то в результаті отримаєте опуклий стовпчик з накидом потрібної величини.
7
перехрещеними стовпчик в'яжеться шляхом перехрещування петель при роботі. Для в'язання такого рельєфного стовпчика пров'яжіть ряд повітряних петель.
8
Тепер на другий від гачка, тобто дальньої зашморгу, пров'яжіть перший стовпчик опуклого стовпчики з накидом.
9
Після цього на першій від гачка петлі пров'яжіть другий рельєфний опуклий стовпчик з накидом. В результаті у вас вийде два стовпчики. Візуально вони виглядатимуть переплетеними навхрест. Початок перехрещеного стовпчика готово. Продовжувати потрібно, не змінюючи послідовність створення петель.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Bus0WZSAkTs