Як в'язати рюші гачком. В'язання рюшів гачком.

Рюші - чудове прикраса для горловини або рукавів сукні, вони прекрасно декорують жилети, купальники, шапочки, серветки, служать оригінальною обробкою для дитячих речей. Озбройтеся гачком, нитками, неабиякою часткою терпіння і приступайте до справи.
Інструкція
1
Перевірте, щоб нитка, яку ви обрали для в'язання рюшів, була м'якою і рівною. Щоб візерунок красиво виглядав на виробі або в якості його деталі, необхідно використовувати нитки середньої товщини.
2
Отже, на самому початку зв'яжіть рядок з повітряних петель, який буде мати довжину вашого майбутнього рюша. Наступний ряд виконайте традиційно просмикуючи петлі гачком, без накидов і зняття петельок.
3
Коли закінчите другий стовпчик, поверніть в'язання вертикально і зробіть три петлі підйому, щоб забезпечити висоту ряду.
4
Тепер виконайте гачком 4 або 5 стовпчиків з накидом, пропускаючи гачок під завершальний стовпчик попереднього ряду.
5
Знову переверніть вашу роботу таким чином, щоб вона повернулася в горизонтальне положення і зв'яжіть 4 або 5 стовпчиків, роблячи накиди, які увійдуть в перший квадрат візерунка.
6
Після цього вдруге переверніть смужку у вертикальне положення таким чином, щоб кінець розташовувався позаду. Виконайте 4 або 5 стовпчиків з накидом, заходячи за другий стовпець попереднього рядка.
7
Потім знову переверніть роботу в горизонтальну позицію так, щоб вона неодмінно виявилася виворотом до вас, і продовжуйте в'язати 4 або 5 стовпчиків, не забуваючи робити накиди. В результаті у вас вийде другий квадратик візерунка.
8
Ще раз розгорніть роботу вертикально так, щоб квадратики залишалися попереду, і знову таким же чином пров'яжіть за місце третього стовпчика 4 або 5 стовпчиків з накидом.
9
Далі потрібно повторювати цей принцип, періодично перевертаючи роботу. Слідкуйте за тим, щоб стовпчики складалися по одній стороні, тому будьте акуратні, повертаючи смугу то вертикально, то горизонтально, по відношенню до себе. Ви можете зробити один або кілька таких рядів з квадратів, - залежно від того, яку композицію запланували отримати в результаті.