Як влаштувати свято мамі. влаштувати самий класний день народження для + мами.

Найкраще свято для мами - це увага до неї дітей, їх успіхи і досягнення. Щоб порадувати її ще більше, варто трохи підготуватися і продумати деталі, будьте впевнені, що вона оцінить ваші старання, як і все, що ви робите.
Інструкція
1
Запросіть маму в театр на бенефіс її улюбленого актора. Відвідування театральних постановок для більшості жінок - це справжнє урочисте подія, тому мама точно буде задоволена. Переконайтеся, що у неї є відповідний наряд. Вибирайте класичну постановку, оскільки сучасне сценічне мистецтво може привести деяких мам в замішання. Якщо в дитинстві мама займалася у музичній школі, їй може бути цікава опера або філармонія.
2
Влаштуйте мамі SPA-день. Виберіть перевірений салон, придбайте подарунковий сертифікат в ньому або зарезервуйте майстрів певних процедур. Якщо мама ніколи не вирішувалася відвідати подібний салон, їй буде цікаво, а якщо вона давня шанувальниця обгортань, масажу і таласотерапії, то обов'язково оцінить такий подарунок до настання дня-Х. У кожному разі, вона отримає масу задоволення і, можливо, у неї з'явиться ще один спосіб зняти напругу.
3
Приготуйте вишукану вечерю. Складіть меню з найулюбленіших маминих страв і постарайтеся все красиво оформити. Якщо ваші кулінарні здібності залишають бажати кращого, відведіть маму в ресторан. Виберіть місце з хорошою душевною атмосферою. Якщо мамині юнацькі спогади пов'язані з поїздкою на Кавказ або в Прибалтику, віддайте перевагу спеціалізованому місцем, щоб вона змогла вдатися до спогадів. Ви, можливо, дізнаєтеся про маму щось нове. Якщо вона любить експерименти, в тому числі гастрономічні, відведіть її в індійський або мексиканський ресторан.
4
Оформіть самостійно (або замовте майстру скрапбукінгу) альбом з фотографіями вашої мами і всіх близьких. Влаштуйте домашній тихий вечір з пледом, чаєм або вином, випічкою та цукерками. Пам'ятайте, щоб вечір став для мами святом, не потрібно шуму, веселощів, шампанського і танців до ранку, головне, щоб ви були в хорошому настрої і рядом.