Як визначити хворобу по обличчю.

Організм людини за своєю суттю унікальний. Тільки він здатний заздалегідь розповісти своєму «власникові» хворобах. Найчастіше це проявляється в різних вугрових висипаннях, зміні кольору шкіри т.д. Щоб розуміти своє тіло і знати, до якого лікаря варто звернутися, вам належить навчитися визначати хворобу по обличчю.
Інструкція
1
Уважно подивіться на своє обличчя і визначте, в якій частині зосереджено більшість вугрів. Якщо це зона підборіддя, це можуть бути ендокринні захворювання, проблеми зі щитовидною залозою, наднирковими або яєчниками. Самий кінчик підборіддя більшою мірою схиляє вчених до порушення функцій щитовидки. Угри на скронях - жовчний міхур, Т-подібна зона - кишечник.
2
Тепер зверніть увагу на яскраво виражені зморшки. Глибока носогубних складка говорить про проблеми з тонким кишечником. Міжбрівна складка, яку також називають «зморшкою похмурості» зазвичай виникає через захворювання печінки.
3
Відхилитеся трохи від дзеркала. Якщо ви помітили припухлість або набряклість деяких зон, не ігноруйте цей сигнал організму. Верхня частина щік пов'язана з роботою шлунково-кишкового тракту, нижню повіку свідчить про проблеми з сечовий системою.
4
Якщо ви регулярно страждаєте від темних кіл під очима, зверніть увагу на їх колір. Проблеми з печінкою надають коричневий відтінок шкірі, нирки - синюватий. Наявність другого підборіддя, в'яла шкіра - симптоми збою в роботі ендокринної сістеми.Теперь уважно подивіться на лоб, який розповість про здоров'я вашого серця. Якщо помітили цятки або невеликі почервоніння судин, значить, почала розвиватися гіпертонія. Напередодні серцевого нападу на лобі проступають синьо-зелені точки. У цьому випадку негайно звертайтеся за допомогою до лікаря.
5
Стан носа прямо пов'язане з підшлунковою залозою, селезінкою і самим шлунком. Червоні плями та прищі, що з'явилися на самому кінчику носа говорять про надлишок жирної їжі. Перегляньте свій раціон. Капіляри свідчать про зловживання алкоголем і стресі. Постарайтеся вести правильний спосіб життя, уникайте сильних емоційних навантажень.
Корисна порада
Пам'ятайте, що організм сам дає вам підказки, які не можна ігнорувати.