Як малювати мультяшок.

Щоб намалювати героя мультфільму, зовсім не обов'язково бути професійним художником. Сьогодні ми з вами спробуємо намалювати мультяшного кошеня. Для цього вам знадобляться аркуш паперу, олівець, ластик і кілька хвилин вільного часу. Малюючи перший раз, складно вирішити з чого почати, тому скористайтеся покроковою інструкцією.
Інструкція
1
Уявіть собі, які фігури нагадують за формою голова, тулуб, вушка і лапки кошеня. Тепер переносимо ці фігури на папір. Виходить, тіло і лапки зображуємо у вигляді овалів, голова - трохи сплюснутий кулька, вушка - закруглені трикутники.
2
З'єднайте намальовані геометричні фігури між собою. Але робіть прирощення лапок до тулуба не просто продовженням ліній. Вам потрібно представити, як кошеня буде на них ходити, бігати й стрибати.
3
Перехід від тіла до лапок повинен бути плавним. Чи не малюйте прямими лініями, лапки кошеня це не палички, придивіться до живого кошеняті уважніше. Лапки тварини вигинаються в сторони, не забувайте про це на малюнку. Аналогічно з'єднайте всі деталі, думайте при цьому, як кошеня буде жити з тим, що ви йому намалювали.
4
Прорисуйте голову. Пам'ятайте, що вона не кругла, а куляста.
5
Прорисуйте мордочку кошеня: очки і носик. Малюйте їх ближче до нижньої частини голови, залишаючи зверху побільше місця для верхньої частини голови кошеня. Ніс повинен починатися приблизно на рівні куточків очей.
6
Прорисуйте зіниці. Щоб очі вийшли у кошеняти виразними, розфарбуйте їх: зверху заштрихуйте їх темним кольором, нижню частину ока залиште світлою, а в вірніше частини ока, на темному кольорі зробіть відблиски - зітріть гумкою штрихування, залишивши білі цятки.
7
Починайте заштриховувати кошеняти, це додасть йому об'єм. Малюйте на кошеня шерстинки. Залиште кошеняті білу грудку.
8
Додайте ще більше обсягу. Прорисуйте тіні. Затемните місця біля задніх лапок, на шиї, на животі. Заштрихуйте темним і внутрішню частину вушок.
9
Не забудьте про вуса. Намалюйте їх біля носа, на бровах і в вухах.
10
Намалюйте кошеняті хвіст. Багато хто віддає перевагу малювати пухнастий хвіст, схожий на мітлу, але невеликий тоненький хвостик теж буде виглядати мило. Прорисуйте на лапах кігтики.