Як відкрити фірму з будівництва. Як відкрити будівельну фірму в Україні.

Будівництво зараз - дуже популярна ніша на ринку. І багато людей часто замислюються про відкриття фірми такого роду діяльності. Але крім самої реєстрації підприємства, для успішного ведення бізнесу потрібно знати безліч факторів, що впливають на його розвиток, а також мати допуск саморегулівної організації. Наявність ліцензії для будівельної діяльності вже не потрібно.
Вам знадобиться
  • - реєстрація ТОВ, СП або ІП;
  • - бланки;
  • - друк;
  • - допуск СРО (саморегулівної організації);
  • - офіс;
  • - бізнес-план;
  • - будівельні інструменти;
  • - техніка.
Інструкція
1
Для відкриття будівельної фірми потрібно подбати про її реєстрацію, отримати дозвільні документи, розробити бізнес-план та організувати грамотну рекламу підприємства. Відкрити фірму можна на індивідуального підприємця, так і на товариство з обмеженою відповідальністю. В останньому випадку знадобиться протокол зборів і статут. Не забудьте також придбати бланки і печатку і сплатити держмито.
2
З початку 2010 року отримання ліцензії на надання будівельних послуг скасовано, але потрібно мати допуск саморегулівної організації. Для цього вам потрібно буде вступити в неї, подавши необхідну заяву і пакет засновницьких документів. Заявку про вступ розглядають протягом 30 днів. Якщо у фірми не буде допуску, їй загрожує штраф у розмірі до 50 тис. Рублів.
3
І один важливий момент у відкриття фірми - система оподаткування. Спробуйте прорахувати, яка з існуючих систем буде вам найбільш вигідна.
4
Розібравшись з юридичними моментами, займіться організаційними: підберіть штат, подумайте про партнерів, підрядників, власної бригаді з сантехніка, штукатура, електрика, маляра. Врахуйте - поєднання спеціальностей не допускається.
5
Складіть фінансовий план вашої діяльності: витрати і доходи. У видатках вкажіть суми, необхідні на придбання спеціального обладнання, техніки, будівельного інструменту, оренду офісу, рекламу, транспорт і т. П. Щоб зменшити частину витрат, спеціальну техніку перший час можна орендувати.
6
Зазвичай будівельна фірма окупається протягом одного року, з чого можна зробити висновок, що цей бізнес досить рентабельний. Рекламу можна робити через інтернет за допомогою власного сайту, в безкоштовних газетах і листівках і, звичайно ж, за допомогою відгуків ваших клієнтів.