Як підключати савбуфер.

Підключати сабвуфер в автомобілі часто доводиться самостійно, оскільки з заводу на більшість машин встановлюється тільки стереосистема. Поставити сабвуфер досить легко, якщо володіти певними знаннями і слідувати простим рекомендаціям.
Інструкція
1
Зробіть перенастроювання схеми підключення колонок до чотирьохканальні підсилювача. Необхідно, щоб всі колонки, наявні, були приєднані до двох переднім каналах підсилювача, у яких повинен бути кросовер з фільтром високих частот. Задні канали підсилювача слід поставити в моно-режим для того, щоб потужність збільшилася хоча б у два рази.
2
Візьміть дріт для підключення колонок і з'єднайте сабвуфер з підсилювачем. Методом проби з'ясуйте значення кросовера, яке буде підходящим для сабвуфера.
3
Для цього виберіть для фільтра низьких частот підсилювача значення в 100 Гц і включіть будь-яку музику. Подивіться, чи не занадто сильно резонує сабвуфер. Зменшуйте частоту до тих пір, поки пристрій не перестане рухатися. Звичайний оптимальний показник для системи - частота від 80 до 85 Гц.
4
Спробуйте включити автомагнітолу, щоб перевірити звучання. Можете змінювати розташування сабвуфера в багажнику до тих пір, поки не почуєте звук підходящої потужності. Часто сабвуфер встановлюють в протилежному напрямку по відношенню до ходу автомобіля. У цьому випадку звукові хвилі долають набагато більший шлях, тому баси виходять більш глибокого звучання. В інших випадках сабвуфер можна встановити у напрямку до сидінь. В результаті ви почуєте сильніший бас, однак, збільшується ризик деформації корпусу, якщо акустична система занадто близько розташована до сидінь.
5
Зафіксуйте сабвуфер за допомогою металевих куточків трикутної форми. Прикручуєте корпус так, щоб він був з'єднаний з усіма площинами кузова: підлогою, хоча б однією стінкою і задньою частиною.
6
Якщо у вашому багажнику немає запасного колеса, закрийте за допомогою силікону повітряні простори між сабвуфером і куточками.