Як зробити дикий камінь. Як покласти дикий камінь своїми руками.

Дикий камінь добре підходить для зовнішнього та внутрішнього оздоблення інтер'єру дачних будинків. Кімнати, при оформленні яких був використаний цей матеріал, набувають неповторну індивідуальність. Вартість штучного каменю в магазинах досить висока, але його можна виготовити в домашніх умовах.
Інструкція
1
Почніть з виливки форми. Для цього підберіть відповідний зразок. Виготовте опалубку для заливки з пластикових панелей. Вона повинна бути ширше і вище країв зразка на 1 сантиметр. Вирізані стіни і дно опалубки склейте. Також ви можете використовувати для заливки будь-який відповідний за розмірами пластиковий контейнер, наприклад, з-під морозива.
2
Приготуйте мильний розчин. Для цього розчиніть у невеликій мисці з теплою водою дві краплі засобу для миття посуду. Якщо в якості зразка ви використовуєте гіпсовий камінь, покрийте його трьома шарами оліфи або лаку. Після чого зразок і опалубку рясно змастіть солідолом. Покладіть камінь в опалубку і приступайте до заливання.
3
Акуратно відріжте носик у балона, наповненого універсальним, прозорим силіконом. Видавіть силікон в форму. Якщо ви використовуєте не один, а кілька балонів, утрамбовуйте силікон за допомогою приготованого мильного розчину. Для цього занурте в нього пензлик і рясно змочіть силікон, а потім утрамбуйте його.
4
У самому кінці заливки візьміть шпатель, змочіть мильним розчином і вирівняйте поверхню. Залиште зразок підсихати. Після того як силікон засохне, розберіть опалубку і дістаньте вийшла форму. Промийте її в мильній воді.
5
Приступите до лиття каменю з цементу. Для цього відміряйте одну частину піску і три частини цементу. Щоб додати каменю певний колір використовуйте барвники для бетону. Їх кількість повинна становити 3% від загальної маси цементу. Барвник, набраний у шприц, змішайте з піском, а потім додайте цемент і розмішайте. Долийте води до консистенції густої сметани. Залийте половину форми цементним розчином і утрамбуйте.
6
Використовуючи шпатель, зробіть з утрамбованого цементу бортики по краях форми. Виріжте шматок малярської сітки таким чином, щоб він був менший контуру форми, і застеліть їм дно. Потім зробіть невелику кількість цементного розчину без барвника, викладіть його в форму і знову утрамбуйте. Закрийте форму рифленим склом.
7
Через 12 годин дістаньте камінь з форми. До завершального етапу він буде готовий тільки через кілька днів, тобто після того, як цемент набере міцність. Покрийте дикий камінь одним шаром оліфи, після чого можете використовувати його для обробки.
Зверніть увагу
Виробництво і продаж штучного каменю, облицювальної плитки "Дикий камінь", фасадних термопанелей під цеглу. Прайс-лист. Адреси магазинів.