Як намалювати лебедя. намальованим лебідь.

Малювати різних тварин - одне задоволення. Використовуючи загальні знання про будову тварини, можна намалювати його швидко і просто. Щоб намалювати лебедя, дотримуйтесь простий інструкції.
Вам знадобиться
  • - прості і кольорові акварельні олівці
  • - папір
  • - ластик
  • - вода
  • - пензлики
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і простий олівець. Будь-який предмет, птицю або тварина можна намалювати за допомогою геометричних фігур. Це пояснюється тим, що всі предмети можна вписати в прості геометричні фігури, такі як коло, овал, трикутник і так далее.Наметьте тіло великим овалом. Шию парою довгих овалів. Шия в лебедя довга і тонка. Вона становить дві третини величини лебедя. Намітьте голову кругом. Ніс знову-таки намітьте овалом.Теперь можна уточнити деталі фігури лебедя. Краще, якщо ви будете використовувати підказку. Фотографія або картинка з зображенням лебедя полегшать задачу.Работайте над начерком, поки не досягнете плавних летять ліній. Кілька перебільшений динамізм цих ліній допоможе створити відчуття двіженія.Проработайте точніше обриси. Состра кути там, де це необхідно. Намітьте крила, хвіст, очі лебедя.На цьому етапі користуйтеся м'яким олівцем і натискайте на нього не надто сильно, лінії повинні бути плавними і мягкімі.Прежде ніж приступати до розфарбовування, зітріть всі неправильні і допоміжні лінії.
2
Зафарбуйте всього лебедя блідим розчином білого. Нанесіть другий шар блакитним або світло синім на ділянки внизу лебедя. Це додасть його фігурі об'емность.Закрасьте фон синім. Це буде озеро. Користуйтеся строкатої відмиванням кобальту зеленого, ультрамарину синього флейцем третього номера.Окуніте край листа картону у фарбу і зробіть горизонтальні мазки, щоб зобразити брижі на воді. Дайте фарбі висохнуть.Смесью чорного і синього нерівними мазками зробіть відображення під лебедем. Маленькою кистю світло-блакитним нанесіть місцями проблиски світла на гребені хвиль.
3
Змішайте трохи ультрамарину синього з китайською білої гуашшю на вашій палітрі. Створіть не зовсім білий відтінок для того, щоб додати деталі до тіла і крил лебедя. Використовуйте китайську білу гуаш для відблисків на кінцях пір'я хвоста.Іспользуйте кисть сьомого номера, щоб написати дзьоб лебедя китайської білої гуашшю. Коли він зовсім висохне, зафарбуйте його легкої відмиванням крона жовтого. Потім помийте кисть, занурте її в чорну гуаш і напишіть деталі очей і дзьоба птіци.Окуніте знову кисть першого номера в чорну гуаш, проведіть лінію вздовж шиї лебедя, щоб вона здавалася більш об'ємною. Застосуйте цю ж техніку навколо пір'я хвоста так, щоб здавалося, що вони лежать одне на другом.Картіна закінчена. Білий лебідь добре контрастує з напівпрозорої синьою гладдю води і глибокої тінню під ним. Це поєднання підкреслює плинність води і легкість лебедя.
Корисна порада
З самого початку простежте за правильною композицією фігурки лебедя в листі. Вона повинна бути приблизно по центру аркуша. Можна зробити трохи вище і правіше центру аркуша. Це створить відчуття того, що лебідь пливе на смотрящего.