Як зробити титульний лист для курсової.

Кожному, хто був студентом, доводилося писати реферати, курсові та інші роботи. І незмінно велика кількість студентів стикається з проблемою правильного оформлення як самої роботи, так і титульного аркуша.
Інструкція
1
Єдиного стандарту з оформлення титульних аркушів курсових робіт не існує. Тим не менше, існують загальні вимоги, які повинні виконуватися. Вони стосуються оформлення титульного листа та його змісту.
2
Відкрийте офісну програму для роботи з текстом. Наприклад, Word, якщо ви користуєтеся Microsoft Office, або Writer, якщо ви користуєтеся Open Office. Створіть новий документ з наступними параметрами: шрифт - Times New Roman, розмір шрифту - 14, інтервал - 1,5. Поставити ці значення ви можете за допомогою панелі інструментів, розташованої у верхній частині вікна програми.
3
У верхній частині аркуша напишіть «Міністерство освіти і науки Російської Федерації». Вирівняйте текст по центру. Для цього виділіть його і клацніть по відповідній піктограмі на панелі інструментів програми. Не вказуйте «Федеральне агентство з освіти» - воно було скасоване указом президента від 4 березня 2010 року.
4
На наступному рядку вкажіть повну назву вашого навчального закладу. Також вирівняйте текст по центру за допомогою відповідної піктограми на панелі інструментів.
5
За допомогою клавіші Enter опустіться приблизно в центр листа і напишіть фразу «Курсова робота», на наступному рядку «з дисципліни» (з маленької літери) і впишіть назву дисципліни в лапках з великої літери. Перемістіть каретку на наступний рядок і напишіть «на тему» (з маленької літери), поставте двокрапку і впишіть назву теми в лапках з великої літери.
6
Пропустіть кілька рядків, після чого напишіть «Студент», поставте двокрапку і впишіть повністю своє ім'я. На наступних рядках аналогічним чином вкажіть факультет, групу і викладача. Виділіть цей блок тексту і натисніть піктограму на панелі інструментів, що відповідає за вирівнювання тексту по правому краю.
7
У нижній частині аркуша на самій останньому рядку вкажіть місто і рік. Наприклад, «Москва 2011». Кому при цьому ставити необов'язково.