Як видалити стару пошту.

Усім користувачам інтернету доводиться стикатися з надлишком прочитаної пошти. Рекламна розсилка та інший поштовий сміття частенько забивають корисний об'єм поштової скриньки, який доводиться очищати.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно видалити всі зайві листи з поштової скриньки, за яким ви раніше лінувалися стежити, а тепер він переповнений, вам доведеться витратити досить багато часу. Видалення старих непотрібних листів краще зробити в кожній папці. Процедура ця не складна, але досить трудомістка. При належному старанні доступна будь-якому користувачеві без звернення до адміністрації або службі підтримки. Для цього необхідно зайти в свою поштову скриньку і вибрати папку «Вхідні».
2
У цій папці треба відзначити галочками всі листи, від яких ви хочете позбутися. Після цього треба натиснути на кнопку «Видалити». Якщо ви давно не чистили свою пошту, то це забере у вас багато сил і часу, щоб зберегти при цьому потрібні листи. Подібну процедуру треба зробити у всіх папках вашої поштової скриньки. Але це ще не все.
3
При видаленні листа не стираються, а переміщаються в папку «Корзина». Що б до кінця очистити вашу поштову скриньку, потрібно ввійти в папку «Корзина» (в деяких поштових системах ця папка може називатися «Дистанційні») і в цій директорії натиснути на кнопку «Очистити кошик».
4
Деякі поштові сервіси дублюють всю вхідну і вихідну пошту, складаючи її в окрему папку. Наприклад, в Gmail така папка називається "Вся пошта". Не забудьте відкрити цю папку і очистити листи і в ній.
Корисна порада
В майбутньому ви можете позбутися цієї виснажливої роботи. Достатньо всього лише налаштувати поштову фільтр. Після його налаштування листи від невідомих вам адресатів будуть відразу переміщені в корзину. А якщо ви налаштуєте «автоматичне очищення корзини при виході», то проблема забитого поштової скриньки зникне, і чистити поштову скриньку більше не буде потрібно.
Інтернет повний інформації щодо основних питань, що стосуються створення і роботи з віртуальною поштою. Але про процедуру видалення пошти сказано мало. Розглянемо цей процес на прикладі двох популярних поштових серверів.
Інструкція
1
Видалення поштової скриньки на yandex.ru. Запустіть Яндекс, зайдіть на свою поштову скриньку. Для цього введіть логін і пароль у відповідні віконця форми.
2
Знайдіть у правому верхньому кутку напис «налаштування» і клацніть по ній. Після цього ви потрапите на сторінку налаштування вашої поштової скриньки. У самому низу сторінки знайдіть напис поруч зі знаком оклику «При необхідності ви можете видалити свій поштовий ящик». Натисніть на виділене слово.
3
На сторінці, що з'явилася вкажіть поточний пароль доступу до поштової скриньки і натисніть кнопку Видалити. Система надасть вам ваші персональні дані для перевірки. Уважно прочитайте їх. Натисніть на червону напис «видалити акаунт».
4
Ще раз введіть пароль і натисніть «Видалити». Ваш ящик буде видалено разом з усіма створеними раніше сервісами.
5
Видалення поштової скриньки на mail.ru. Зайдіть на сайт mail.ru, відкрийте свою поштову скриньку (введіть свій логін і пароль).
6
В самому низу сторінки праворуч розташована вкладка «Допомога» - клацніть по ній. Перед вами відкриється список найчастіших питань і проблем, що виникають при роботі з поштою на mail.ru. Знайдіть у цьому списку питання «Як видалити поштову скриньку, яка мені більше не потрібен?». Натисніть на нього.
7
На сторінці ви бачите відповідь на поставлене запитання. Для того щоб видалити поштову скриньку, скористайтеся спеціальним інтерфейсом (клікніть за гіперпосиланням). Напишіть причину, яка пояснює видалення скриньки. Введіть пароль і натисніть на кнопку «Видалити».
8
Ваш поштовий ящик видалений. Протягом трьох місяців ви можете відновити його.
Зверніть увагу
Деякі поштові сервери видаляють (блокують) ящики самі, якщо користувачі не користуються ними протягом певного періоду часу. Тому якщо ви не хочете ненавмисно втратити свій ящик, обов'язково хоча б раз в три місяці заходите і користуйтеся ним.