Як дізнатися відсоток жиру в організмі. визначення відсотка жиру в організмі 5 njxtr.

Для визначення відсотка жиру в організмі існують різні методи і спеціальні формули. Вважається, що у жінок кількість жиру у відсотках від загальної маси тіла має становити від 18 до 25%, у чоловіків - від 11 до 18%. Все залежить від статури людини.
Інструкція
1
Визначте співвідношення талія - стегна. Роздягніться, візьміть сантиметр і виміряйте окружність найбільш випуклої частини грудей. Потім виміряйте талію на рівні пупка і найширшу частину стегон. Розділіть обсяг талії на об'єм стегон, після чого - обсяг талії на об'єм грудей. Показники не повинні перевищувати 0,8 - 0,85 для жінок і 0,9 для чоловіків. Якщо ваша талія ширше стегон або грудей, почніть позбавлятися від зайвого жиру, так як за твердженням вчених, кожен зайвий сантиметр на талії вкорочує тривалість життя на один рік.
2
Товщину жирової складки на талії і стегнах можна визначити за допомогою щипкового тесту. Затисніть великим і вказівним пальцями шкіру на животі, стегнах і між талією і плечем. Виміряйте шкірну складку. Якщо відстань більше 2,5 см, у вас є зайва жир. Не проводьте даний тест після тренування і в критичні дні.
3
Дізнайтеся співвідношення жиру в організмі за допомогою ультразвукового дослідження. Його проводять в медичних установах на спеціальній апаратурі. Ультразвукові хвилі проникають під шкіру і фіксують на вимірювальній шкалі товщину жирового прошарку. На основі цих даних спеціаліст вираховує відсоток жиру у вашому організмі.
4
Скористайтеся методом біоелектричного опору за допомогою пристрою, що нагадує підлогові ваги. Встаньте на прилад і отримаєте звіт про масу жиру, м'язів і води в організмі.
5
Якщо ви вмієте плавати і не боїтеся води, дізнайтеся відсоток зайвого жиру за допомогою простого тесту в прісній воді. Ляжте на спину, розкиньте руки і ноги, видихніть, затримайте дихання і почніть вважати про себе. Якщо ви почнете одразу занурюватися під воду, значить у вашому організмі маленький відсоток жиру - менше 13%. Якщо ви почнете занурюватися в воду, дорахував до 30-35, у вас набагато більше 20% жиру. Якщо через 50-60 секунд ви продовжите лежати на поверхні, то жиру у вас більше 25%.
6
Новий метод вимірювання жиру Бод Під вважається найточнішим. Дізнайтеся, де проводять дане дослідження. Вас помістять в особливий кабінет, де датчики проаналізують, скільки повітря ви витіснили своїм тілом. Через кілька секунд буде готовий докладний звіт про зміст жиру, води, м'язів і кісток в вашому організмі.
7
Придбайте підлогові електронні ваги, які фіксують відсоток вмісту жиру в організмі і зважуйтеся час від часу.
Зверніть увагу
Дізнатися відсоток жиру в організмі можна, також, за допомогою комп'ютерної томографії (КТ), ізотопів і т.д.