Як включити диспетчер друку. не можу включити диспечер черги друку.

Диспетчером друку прийнято іменувати вбудовану програму-спулер Print Manager, призначену для виводу на друк вибраних сторінок документа у фоновому режимі без переривання основної роботи. Це здійснюється шляхом відправлення команд друку драйвером принтера в тимчасовий файл на диску, а не в сам принтер.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Налаштування» для виконання операції запуску інструменту «Диспетчер друку».
2
Розкрийте посилання «Панель управління» і вкажіть пункт «Адміністрування».
3
Розкрийте пункт «Керування комп'ютером» подвійним кліком миші і виберіть вузол «Служби».
4
Вкажіть пункт «Диспетчер черги друку» подвійним кліком миші і виберіть команду «Пуск» для запуску вибраної служби або «Стоп» для зупинки сервісу.
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «виконати» для використання альтернативного методу запуску вбудованого інструменту «Диспетчер друку».
6
Введіть значення services.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
7
Вкажіть пункт «Диспетчер черги друку» в списку, сервісів діалогового вікна «Служби» і натисніть кнопку «Запустити службу».
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Налаштування» для виконання налаштування автоматичного включення утиліти «Диспетчер друку».
9
Розкрийте посилання «Панель управління» і викличте сервісне меню пункту «Принтери» подвійним кліком миші.
10
Оберіть команду «Використовувати Диспетчер Печатки» в списку встановлених принтерів і знайдіть іконку обраної служби в нижній частині екрана монітора комп'ютера.
11
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для проведення операції вивантаження (зупинки) сервісу «Диспетчер друку».
12
Введіть значення services.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
13
Вкажіть пункт «Диспетчер друку» в діалоговому вікні «Служби» і виберіть команду «Зупинити службу».
Корисна порада
Використовуйте подвійний клік миші на значку принтера в області повідомлень «Панелі задач» для швидкого перегляду поточних завдань друку.