Як вибрати торцювальні пилку.

При проведенні капітального або косметичного ремонту в будинку або квартирі затребуваний торцовочний і углорезний інструмент. Він потрібен для підгонки дерев'яних, пластикових і MDF плінтусів, наличників, карнизів і т. П. Вибір такого інструменту слід робити, виходячи з необхідної якості та кількості передбачуваних робіт.
Вам знадобиться
  • Характеристика передбачуваних робіт.
Інструкція
1
Сучасний інструмент ділиться на дві основні категорії: професійний і любительський. Професійна торцювання дозволяє добитися високої точності різу, так як на ній встановлена високоточна шкала. У комплекті з високоякісної пилкою це дозволяє робити точний по куту повороту і по чистоті рез. Висока якість матеріалу корпусу, висока точність підгонки деталей, що сполучаються значно збільшує ресурс інструменту. Такі торцювання можуть працювати тривалий час без будь-якого погіршення якості обробки заготовок. Вони не вимагають додаткового обслуговування, дуже ергономічні і комфортні в роботі. Вибирайте професійний інструмент, якщо будете використовувати його постійно і вам потрібна висока якість обробки деталей.
2
Любительський інструмент має значно гірші характеристики: пильний диск невисокої якості і обрізана деталь потребують додаткової обробки. Кут установки пили менш точний, що істотно знижує якість роботи. Такі торцювання призначені для короткочасної роботи, адже в них встановлені менш потужні двигуни, не обладнані хорошою системою охолодження, вони швидко перегріваються і вимагають технологічних пауз. Матеріал корпусу менш міцний і при інтенсивній експлуатації швидко приходить в непридатність.
3
При виборі торцювання зверніть увагу на наявність захисного кожуха пили, він значно зменшує ризик травми при роботі з інструментом. Для обрізання широких заготовок (паркету, паркетної дошки, широких наличників) виберіть торцювальні пилку з протяжкою. Обов'язково зверніть увагу на обороти пилкового диска - чим вони вищі, тим краще якість реза.Еслі збираєтеся використовувати торцювання на виїздах, шукайте компактну пилку. Існують торцювання, що мають малі габарити зі спеціальними ручками для перенесення. Вони легко і швидко переводяться з транспортного положення в робоче положення і навпаки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_0DIno6yXTw
Зверніть увагу
Торцовочная пила (торцювання) вважається досить поширеним інструментом. Моделі цих пив зустрічаються в каталогах багатьох виробників. Інструмент популярний як серед професіоналів, так і в середовищі аматорів. Як вибрати торцювальні пилку? Перш за все потрібно зрозуміти, для чого потрібна торцювальна пила.
Корисна порада
При виборі пили торцювання в першу чергу звертайте увагу на наступні параметри: потужність, розмір диска, можливість нахилу (до 45 градусів і більше) головної частини пили по відношенню до станини (буває можливість нахилу вправо і вліво або тільки в одну сторону, а в деяких моделях можливість нахилу зовсім відсутня). При роботі з кольоровими металами необхідно вибирати пилку з можливістю регулювання і підтримки обертів.