Як виграти в пасьянс "Павук". Як прйті павука 4 масті.

Гра «Пасьянс Павук» вельми популярна. Вона відрізняється від звичайного пасьянсу тим, що в ній присутні карти двох колод. Оволодіти пасьянсом насправді досить просто. Як і в будь-який інший грі, тут існують свої стратегії і хитрощі, які допоможуть вам виграти. Перш ніж почати, уважно прочитайте правила. Ознайомитеся з метою гри, прочитайте інформацію про особливості ігрового поля і критерії нарахування очок. Поради по грі підвищать ваші шанси на перемогу.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з встановленою грою (Пасьянс «Павук»).
Інструкція
1
По можливості завжди кладіть наступну по старшинству карту на карту тієї ж масті. Викладайте ряди карт однієї і тієї ж масті. Це зробити досить непросто, граючи на високому рівні складності.
2
Нова карта означає нові можливості для різних маніпуляцій. Звільніть хоча б один стовпець ігрового поля. Карти, що знаходяться на ньому, розберіть за іншими колонок. Тоді з'явитися нова карта, що лежить сорочкою вгору. Завжди при найменшій можливості відкривайте нові карти.
3
Використовуйте порожні місця для стовпців для того, щоб зберігати там зібрані послідовності рядів. Це дуже зручно.
4
Збирайте послідовність карт, починаючи з карти старшого гідності. У такому випадку у вас з'явиться більше шансів на побудову колонки надалі.
5
Не поспішайте вдаватися до чергової роздачі нових карт з колонки в нижньому правому куті. Перед цим дією переконайтеся, що ви змогли використати всі можливі вдалі ходи по реорганізації карт. Відкрийте приховані карти, якщо є така можливість.
6
Повністю зібрана послідовність карт переміщається в нижній лівий кут поля. Після видалення зібраної послідовності реорганізуйте карти, які залишилися на ігровому полі. Складіть нові послідовності.
7
Якщо ви граєте на середньому або високому рівні складності, намагайтеся ніколи не класти молодші карти іншої масті на майже готові послідовності. Це буде перешкоджати переміщенню колонки, а також формуванню послідовності до кінця.
8
Зберігайте гру. Якщо ви зробили декілька помилок, переграйте. Також в процесі гри ви можете скасувати свої попередні невдалі ходи за допомогою клавіш Ctrl + Z.
9
Практикуйтеся частіше. Почніть грати на найнижчому рівні складності, потім переходите на середній і високий рівні.
Зверніть увагу
Можна використовувати підказки, які пропонує сама гра.