Як завантажити в режимі DOS. завантажити систему в режимі дос.

Деякі операції з комп'ютером неможливо здійснити, використовуючи повноцінні операційні системи, будь то Windows або Linux. Сервісні процедури, відновлення працездатності комп'ютера часто вимагають завантаження старої системи DOS. Один з варіантів - використання дискети.
Інструкція
1
Якщо у вашому комп'ютері є дисковод для гнучких дисків, знайдіть робочу дискету і створіть завантажувальний диск MS-DOS. Вставте флоппі-диск 3,5 дюйма в дисковод. Відкрийте «Мій комп'ютер» і клацніть правою кнопкою миші на іконці з підписом «Диск А:». Відкриється меню, в якому виберіть лівою кнопкою миші рядок «Форматувати».
2
З'явиться вікно форматування диска, в його нижній частині поставте відмітку «Створення завантажувального диска MS-DOS». Розпочнеться процес очищення всіх даних з дискети і запису файлів DOS. Дочекайтеся повідомлення про завершення форматування. Ви можете записати гнучкий диск на будь-якому іншому комп'ютері, наприклад, якщо ваш не працює.
3
Перезавантажте комп'ютер. Після появи на екрані тестової інформації про процесор, кількості і характеристиках пам'яті, натисніть клавішу Del для входу в BIOS. Це необхідно для установки завантаження з дискети, за замовчуванням у більшості сучасних систем ця можливість відключена.
4
Знайдіть параметр Advanced options або Boot sequence, в різних версіях BIOS розташування і назви відрізняються. Для переміщення використовуйте, для входу в опції - кнопку Enter. Встановіть параметр First Boot Device в положення Floppy Drive. Збережіть зміни в настройках натисканням клавіші F10, а потім Enter або Y. Комп'ютер перезавантажиться.
5
Вставте дискету з завантажувальними даними DOS в дисковод. Почнеться завантаження, ви помітите це по посиленому шуму приводу для дискет. Зверніть увагу, що підтримки оптичних дисків не буде, тобто вважати з CD або DVD-що буде неможливо, так як в звичайних версіях DOS немає потрібних драйверів. Також неможливо записати або прочитати інформацію з жорсткого диска, якщо файлова система NTFS. В більшості випадків це не має значення, так як з дискет, як правило, перепрошивати BIOS.