Як іммігрувати в Англію. забезпечені пенсіонери в англії.

Великобританія - країна, яка манить до себе гідним рівнем життя, багатою культурною спадщиною і романтичним чарівністю давньої історії. Це пояснює, чому багато хто так прагнуть на Туманний Альбіон. Але щоб спокійно пити чай в 5 o'clock і з гордістю виводити "God save the Queen", потрібно знати, як іммігрувати в Англію.
Інструкція
1
Вивчіть мову. Необхідно хоча б мінімальне знання англійської мови, але в цьому випадку Ви можете не розраховувати на високооплачувану і престижну посаду. Кар'єрне зростання починається з росту рівня володіння мовою. Також непогано вивчити особливості культури та менталітету громадян країни. Адже це добре відбивається в мові. Вивчаючи мову - дізнаєтеся культуру, дізнаючись культуру - краще розбираєтеся в перипетіях англійської лексики, граматики, стилістики.
2
Визначте відповідний вам шлях імміграції. Існують імміграційні програми для фахівців різного рівня кваліфікації, подружніх пар, студентів, забезпечених пенсіонерів, творчих діячів, інвесторів і т.д. Найбільш зручна програма еміграції для висококваліфікованих фахівців - програма імміграції HSMP. Вона побудована на основі бальної системи, в якій бали нараховуються за рівень освіти, суму річного доходу, знання мови. Але якщо ви не можете похвалитися високою кваліфікацією, ви можете іммігрувати за допомогою дозволу на роботу (Work permit). Великобританія рада відкрити кордон для справжніх професіоналів своєї справи.
3
Оберіть юридичну фірму, яка допоможе вам оформити всі необхідні документи для імміграції. Звичайно, ніхто не забороняє вам збирати потрібні папери самостійно, але використання фірми-посередника багато в чому полегшує життя, так як в пакет послуг деяких фірм, крім оформлення документів, входить пошук доступного житла на перший час, зустріч клієнта по прибуттю до Англії і багато іншого , що полегшує початкове перебування на чужині.
Зверніть увагу
Вибираючи фірму-посередника, зверніть увагу на її репутацію. Важливо не попастися на вудку фірм-одноденок, які існують лише в інтернеті. Тому перевагу краще віддавати фірмам з оформленим юридичною адресою.
Корисна порада
Отримавши англійське громадянство, не обов'язково розлучатися з вже наявним громадянством іншої країни. Закони Великобританії дозволяють мати друге громадянство без якого-небудь збитку для соціального статусу громадянина.