Як зшити хутряний жилет. Хутряний жилет своїми руками.

Для тих, хто не прагне в цьому житті бути модною і оригінальною, залучати багато заздрісні і захоплених поглядів, хутряний жилет стане вірним помічником у створенні елегантного і сліпучого образу. І не бійтеся експериментувати, сміливо беріться за голку і ножиці і створіть хутряний жилет з неповторним дизайном.
Вам знадобиться
  • - стара хутряна шуба
  • - декоративна бейка
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Берете стару шубу, яку ви вже не плануєте коли-небудь надягати. З неї якраз вдасться зшити хутряний жилет вашої мрії.
2
Відсіч від старої шуби таку ж стару підкладку і перевірте її на наявність таких дрібних дефектів, як дірочки. З внутрішньої сторони це робити набагато зручніше, ніж переглядати через хутро.
3
Якщо дірочки або маленькі порізи все ж таки є, візьміть голку з ниткою і акуратно зашейте. Щоб не обтяжувати себе зайвий раз, можна взагалі заклеїти все потрібне лейкопластиром, змастивши його попередньо супер клеєм. Але з більшими і рваними дефектами такий фокус не пройде. Тут потрібна бісерна голка і міцна армована нитка.
4
Якщо хочете зшити хутряний жилет повністю з нуля, виріжте з шуби хороший шматок полотна. Можна почати різати безпосередньо під рукавами.
5
З одного боку можна взяти мерочную стрічку і зняти свої розміри. Але найпростіше буде знайти вільного пошиття светр, закривається спереду, і прикласти його до полотна. Те ж саме не рекомендується проробляти зі светром в обтяжку, так як для хутряного жилета дані розміри просто будуть недостатніми, і ви ризикуєте зіпсувати все полотно. Якщо іншого нічого немає, робить розмітку з хорошим запасом, який потім і відріже.
6
Коли всі розмітки з запасом були зроблені, берете метр і вимірюєте окружність пройми светри. Слідкуйте за тим, щоб пройма на хутряному полотні була там, де їй і належить бути.
7
Візьміть ножиці і виріжте відмічені пройми і заодно весь зображений на полотні жилет.
8
Горловина не обов'язково повинна вийти стандартною. Не бійтеся дати волю своїм фантазіям. Зобразіть з себе великого і талановитого дизайнера.
9
Далі вам знадобиться бейка. З її допомогою обшиваєте всі місця, де пройшлися ножиці атласною косою. І ось він - готовий хутряний жилет, зроблений власними руками.
10
На завершення можете прикрасити хутряний жилет всім, чим душа забажає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xak40D46K6Q