Інтернет-кабель: Як підключити до комп'ютера.

Найбільш висока швидкість передачі даних виходить при дротовому підключенні до інтернету. Існує декілька способів здійснення такого підключення. Незалежно від того, який з них обраний, необхідно грамотно підключити всі кабелі.
Інструкція
1
Якщо підключення здійснюється до внутрішньобудинкової локальної мережі, встановіть в комп'ютер мережеву карту, якщо цього не було зроблено раніше. В операційних системах Windows до версії XP включно може знадобитися установка драйвера такої карти. В Linux, а також в Windows Vista і вище, мережева карта запрацює одразу після установки.
2
Кабель, наданий провайдером, просто підключіть до мережевої карти. Налаштуйте в комп'ютері IP-адресу, вказану в отриманих від провайдера документах. Повідомте в службу підтримки MAC-адресу мережевої карти (якщо це потрібно), після чого приступите до користування інтернетом.
3
Якщо підключення здійснюється по каналу ADSL, спочатку від'єднайте від телефонної лінії всі апарати. Підключіть його до вхідного гнізда спеціального приладу, званого сплиттером. До самого спліттеру приєднаєте два кабелі. Один з них, підключений до низькочастотного виходу, проведіть до телефонних апаратів, сполученим паралельно. Інший, приєднаний до високочастотного виходу, підключіть до входу модема.
4
Сам модем, залежно від його моделі, підключіть до комп'ютера через інтерфейс USB або Ethernet. У другому випадку буде потрібно мережева карта. На комп'ютер встановіть програмне забезпечення для роботи з протоколом PPPoE (Point-to-Point Protocol Over Ethernet). Введіть логін і пароль, надані провайдером.
5
Набагато зручніше користуватися для підключення до ADSL спеціальними модемами з вбудованими роутерами. В цьому випадку, з'єднання телефонних кабелів здійснюйте таким же чином, як і в попередньому випадку. В комп'ютери (їх може бути до чотирьох) встановіть мережеві карти і з'єднайте їх з модемом-роутером. Ніякого додаткового програмного забезпечення на машини не встановлюйте.
6
На всіх комп'ютерах включите автоматичне отримання сетеовго адреси за стандартом DHCP. Всю роботу по забезпеченню взаємодії з апаратурою провайдера по протоколу PPPoE рооутер візьме на себе. Головне при налаштуванні ввести логін і пароль.