Як підключити передні порти usb. підключення передніх юсб.

Наявність портів USB на лицьовій панелі системного блоку - дуже зручне рішення. Зазвичай ці порти підключені, але в деяких випадках - наприклад, при складанні нового комп'ютера з комплектуючих - ці порти доводиться підключати самостійно.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер від мережі. Натисніть кнопку включення, це скине заряд на конденсаторах блоку живлення. Тепер можна зробити підключення передніх портів USB.
2
Зніміть ліву бічну панель комп'ютера (комп'ютер стоїть лицьовою стороною до вас). На материнській платі відшукайте невеликі жовті або сині роз'єми, зазвичай вони знаходяться в нижній частині.
3
Кожен такий роз'єм має два ряди штирьків (голок): в одному ряду їх п'ять, в іншому чотири. Назвемо ліву чи праву сторону роз'єму, де є обидва штирька, стороною «А». Другу, з одним штирьком - «В».
4
П'ять штирьків, починаючи з боку «А», мають наступну маркування (послідовно): VCC1 + 5V, Data -, Data +, Ground 1, NC.Последній висновок - NC - не використовується.
5
Чотири штирька другого ряду, починаючи з боку «А», мають наступну маркування (послідовно): VCC2 + 5V, Data -, Data +, Ground 2. П'ятого виводу (штирька) в цьому ряду немає.
6
Розгляньте роз'єм на кінці йде від USB-порту шлейфа. На ньому мають бути написи: VCC1, Data 1 -, Data 1 +, Gnd 1. Написи можуть трохи відрізнятися, але розібратися просто - на першому гнізді під штирьком завжди вказано VCC або +5 V, на останньому Ground або GND.
7
У більшості випадків дроти роз'єми мають стандартні кольори: + 5V краснийData - белийData + зелёнийGND чорний
8
Підключіть роз'єм йде від USB-порту шлейфа до гнізда на материнській платі до ряду з п'яти штирьків. Першим - з боку «А» - повинен бути підключений VCC1 +5 V. Четвертим - Gnd 1. Останній п'ятий штирок залишається вільним. У другому ряду поруч з ним штирок відсутня.
9
Для спрощення підключення можуть використовуватися спеціальні перехідники, що виключають можливість неправильного підключення. Вони підходять для роз'ємів на платі, зазвичай синіх, які мають невеликий бортик і ключ і дозволяють підключити перехідник тільки одним способом.
10
Штирі на такому переходнике позначені як + 5V, P2-, P2 +, GND. Якщо у вас є такий перехідник (вони можуть поставлятися в комплекті з материнською платою), підключіть до нього роз'єм шлейфу відповідно до маркування, потім вставте перехідник в гніздо на материнській платі.
11
Підключивши всі порти USB, закрийте бічну кришку. Якщо ви все-таки не цілком упевнені в правильності підключення, то після включення комп'ютера підключіть до переднього порту миша з USB-роз'ємом. Якщо мишка працюватиме нормально, значить, все підключено правильно і можна без побоювання підключати флешки та інше обладнання.