Як підключити трубку до бази Panasonic.

Телефони стандарту DECT з розширенням GAP влаштовані таким чином, що будь-яку базу можна підключити до будь трубці. Правда, роз'єми для зарядки у трубок різних виробників відрізняються. Спосіб сполучення трубки з базою залежить від її структури меню.
Інструкція
1
Якщо DECT-апарат не підтримує стандарт GAP, до нього можна підключити тільки одну трубку, і тільки від апарату тієї ж моделі. Вставте заряджену трубку на базу, а потім вимкніть і знову ввімкніть блок живлення. Зачекайте, поки слухавка не запищите, а значок антени на її екрані не перестане блимати. Тепер вона пов'язана з базою, а попередня - більше не пов'язана.
2
Якщо апарат підтримує стандарт GAP, до однієї бази можна підключити декілька трубок, а сполучення здійснюється через меню. У випадку, якщо трубка несумісна з базою за стандартом роз'єму, для її зарядки використовуйте спеціальну окрему зарядну базу, що не містить радіопередавальних вузлів.
3
На апаратах фірми Panasonic для сполучення трубки з базою поступите таким чином. Знайдіть у меню трубки пункт під назвою «Реєстрація трубки» або аналогічним. Виберіть цей пункт. На базі знайдіть спеціальну мініатюрну кнопку, натиснути на яку пальцем неможливо - необхідно використовувати авторучку. Якщо такої кнопки немає, використовуйте кнопку "intercom". Якщо немає і такої кнопки, скористайтеся кнопкою пошуку бази. Натисніть на неї і потримайте протягом декількох секунд.
4
Якщо спрацювала функція пошуку трубки, значить, ви утримували кнопку недостатньо довго. Натисніть на ту ж кнопку знову два рази - перший раз короткочасно, а другий - протягом більш тривалого часу, ніж при попередній, невдалу спробу.
5
На екрані трубки з'явиться форма введення коду реєстрації. Введіть його. Якщо ви раніше не змінювали цей код в пам'яті бази, він має значення 0000. Якщо код 0000 не підійшов, огляньте базу з усіх боків - можливо, код реєстрації написаний прямо на ній. У разі ж, якщо знайти код не вдалося, зверніться в будь-яку з офіційних майстерень виробника. Обов'язково надайте в центр базу, щоб фахівці переконалися в тому, що вона дійсно ваша, і що ви не намагаєтеся підключитися до бази сусідів.
6
Якщо виявилося, що код мав значення 0000, змініть його на новий і запишіть на дні бази. Не показуйте його сусідам, якщо вони прийдуть до вас у гості.