Як побудувати багаторівневий грошовий механізм.

Деякі новачки мережевого маркетингу наївно припускають, що в цьому бізнесі можна домогтися грандіозних результатів, практично не вкладаючи часу. Це не так, вам доведеться вкладати і час, і сили. Тільки треба направити потік енергії в правильне русло.
Інструкція
1
Зробіть основний акцент на бізнес-зустрічах, а не на майстер-класах з продукціі.Сетевік в уявленні пересічного споживача тільки тим і займається, що ходить по знайомим і незнайомим людям з пропозицією продукції. Якби подібне проведення часу було єдиним способом доходу в багаторівневому маркетингу, то заробити великі гроші в цьому бізнесі було б дуже сложно.Еслі ж ви буде сконцентровано на запрошенні людей в свою команду, то через деякий час гроші будуть приходити не тільки від особистих продажів, але і від побудованої мережі. Спочатку це будуть невеликі суми, але в перспективі вони будуть рости.
2
Спілкуйтеся з кожною людиною, які прийшли у вашу структуру. На початковому етапі розвитку бізнесу ви в змозі зробити це. Багаторівневий грошовий механізм - це група, яка буде приносити вам дохід без вашої участі. Для цього необхідні активні бізнес-партнери. Тому поставте перед собою завдання: знайти людину, яка буде працювати, так само як і ви. Може бути, це буде партнер, запрошений вами. Може бути, він буде перебувати у другому чи навіть третьому поколінні. Це принципово. Виявити його, навчіть всього, що вмієте самі і шукайте наступного ключового партнера.
3
Навчайтеся професії. Неможливо побудувати серйозний бізнес, не будучи при цьому грамотним фахівцем. Якщо ви хочете добитися успіху в мережевому маркетингу, вам треба стати психологом, продавцем, оратором і т.д. Якщо ви не будете знати, що сказати своїм партнерам, то, швидше за все, вони досить швидко підуть від вас. Тому передавайте знання в свою структуру.Современная мережева індустрія пропонує безліч сайтів, журналів, книг, семінарів, аудіо-, відеозаписів. Ваш спонсор (людина, що запросив вас в бізнес) напевно дасть свої рекомендації.