Як зробити чайник.

У вас є посуд, потребує оновлення зовнішнього вигляду? А пара тришарових серветок? Якщо так, тоді, за допомогою нехитрих декупажних прийомів можна облагородити старий чайник, а за наявності більшої кількості однакових серветок - створити цілий сервіз. У тому ж випадку, коли є величезне бажання побачити на полиці красивий сервіз, а посуду для виставлення і не використання немає, слід, набравшись терпіння, склеїти з картону або пап'є-маше оригінальний чайник.
Вам знадобиться
  • - тришарові серветки або спеціальний папір
  • - акрилова фарба
  • - клей ПВА
  • - пензлик для клею
  • - лак
Інструкція
1
Із спеціального картону виготовте свою неповторну модель заварника. Можна згадати шкільні уроки праці і замінити картон папером. Всім відома легка техніка пап'є-маше, коли один шар рваною папери наклеюється на інший, при цьому на основу (в нашому випадку керамічний чайник) наноситься шар вазеліну.
2
Після висихання всі деталі акуратно склейте між собою. Зашкурьте стики.
3
Загрунтуйте чайник акриловою фарбою. Переважний світлий колір, але якщо ви уявляєте собі основу майбутнього декоративного сервізу в стилі хохломи або в будь-якому іншому стилі - вибирайте свій колір грунтовки.
4
Після висихання першого шару нанесіть наступний, тим самим, ви позбудетеся від непотрібних відтінків і просвітів.
5
Призупините роботу з чайником до повного висихання шарів фарби. Вистриг з серветок або спеціальної декупажной папери необхідні елементи малюнка. Видаліть у серветок два шари, залишивши тільки один верхній з яскравим малюнком.
6
Чайник висох. Візьміть пензлик і рясно намажте поверхню для декорування клеєм ПВА. Акуратно, поступово розгладжуючи, сумістите стінку чайника і серветку. Просувайтеся по малюнку зверху вниз, наносите на поверхню серветки додатковий шар клею.
7
Пропрасуйте картинку пензликом, змоченою в клей або пальцем, розправляючи складки і виштовхуючи вниз бульбашки повітря. Довго не тріть. Після висихання серветка стягне нерівності.
8
Почекайте добу, перш ніж приступити до подальшого декорування чайника.
9
Акриловими фарбами додайте необхідні на ваш погляд елементи декору, наприклад, додаткові завитки, або просто в деяких місцях прорисуйте візерунок, намалюйте золотом окантовку.
10
Візьміть спеціальний декупажний лак або лак для декорування і нанесіть 2 шари по всій поверхні чайника.