Як зробити маску лисиці.

Наближаються новорічні свята і, звичайно, дитячі ялинки, ранки та маскаради. Герої російських казок дуже популярні у дітлахів - це і брутальний вовк, і телепень-ведмідь, і зайка-попригайка, і хитра лисиця. Маски цих персонажів ніколи не будуть зайвими в родині, де є діти. Зробити їх можна за одним принципом, почніть з маски лисиці.
Вам знадобиться
  • - Картон;
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - ножиці;
  • - гумка.
Інструкція
1
Викрійки і малюнки маски лисиці, які ви знайдете в цій статті можна збільшити і роздрукувати на ксероксі. Якщо ви взяли звичайний папір, то для міцності наклейте її на картон. Виріжте маску лисиці акуратно по контуру, приміряйте на обличчя і зробіть отвори для очей. З боків маски, де ви будете прикріплювати гумку, з внутрішньої сторони наклейте скотч. Під гумку виконайте обережно дірочки.
2
Набагато цікавіше виглядають маски розфарбовані вручну. Для цього підійдуть яскраві насичені фарби для дитячої творчості. Порадьтеся в магазині, які саме фарби вам придбати для новорічної маски - адже вона довгий час буде стикатися з обличчям дитини, а це може бути небезпечно при алергії. Купіть і кілька різних кісточек.Распечатайте вподобану вам маску лисиці і приступайте до розфарбовування. Щоб у готовому вигляді маска виглядала акуратно, пофарбувавши деталь фарбою одного кольору, дочекайтеся, коли вона висохне, перш ніж класти фарбу іншого кольору. В останню чергу тонким пензликом обведіть чорні контури.
3
Так як маска лисиці у вас святкова, то сміливо декоруйте її мішурою і блискучими паєтками. Деякі деталі вироби обробіть шматочками рудого і білого хутра. Маску лисиця прикрасьте хвацькими розкішними вусами і кепочці. Не старайтеся з віями і іншим макіяжем на масці - навряд чи це втішить мальчіка.Для дівчинки-лисички намалюйте на масці бантик і вставте в пухнасті вушка сережки.
4
Для доповнення образу лисиці потрібно обов'язково зробити хвіст - шикарний і пухнастий! Зшийте простий плащ-накидку оранжевого кольору з хутряною опушкою, пришийте до неї лисячий хвіст. Добре підійшли б до цього костюма і чорні рукавички. Хороші маски виходять з оксамитового бумагі.Для більшою святковості збризніть маску лаком для волосся з золотими блискітками.