Як закріпити балдахін на ліжечку. Як закріпити кронштейн для балдахіна на дитячу.

Останнім часом, незважаючи на невгаваючі суперечки про користь і шкоду балдахіна, цей аксесуар отримав досить велике поширення. Крім декоративної функції, балдахін може захистити вашого малюка від яскравого сонячного світла, протягів і докучливих комах. Отже, якщо ви все-таки зробили вибір на користь балдахіна, виникає закономірне питання - як його закріпити на ліжечку.
Вам знадобиться
  • - кронштейн для балдахіна;
  • - викрутка;
  • - свердло
Інструкція
1
Виберіть і придбайте спеціальний кронштейн для балдахіна. У його конструкцію входять вигнута і пряма стійки, спеціальне кільце, на яке повинен одягатися балдахін, і дві притискні скоби з гвинтами кріплення. Дані скоби служать для фіксації держателя на ліжечку.
2
Оберіть місце установки балдахіна на дитячому ліжечку. Кронштейн для балдахіна може кріпитися як в узголів'я дитячого ліжечка, так і на її бічних сторонах. Як правило, балдахін кріпиться до боковин ліжка т.к. в цьому випадку ви зможете накрити їм ліжечко малюка повністю. Це може дуже стати в нагоді для захисту вашої дитини від мух і комарів.
3
Визначте необхідну довжину кронштейна. Для цього зберіть кронштейн на максимальну довжину і прикладіть його до дитячого ліжечка. Відрегулюйте кріплення відповідно до ваших побажань.
4
Зафіксуйте нижню пряму частину кронштейна на ліжечку за допомогою притискної скоби і кріпильного гвинта. Зніміть верхню частину кронштейна разом з кільцем. Конструкція кільця, як правило, доповнюється загнутими вгору «вусиками», закритими гумкою. Зніміть гумку для того, щоб одягнути балдахін на петлю кронштейна.
5
Всуньте балдахін в кільце кронштейна і поверніть на місце зняту раніше гумку. Акуратно розправте балдахін по кільцю.
6
Вставте кільце в верхню вигнуту частину кронштейна. Просмикніть другу притискну скобу з кріпильним гвинтом. З'єднайте і надійно зафіксуйте верхню і нижню частини держателя. Туго затягніть кріплення на бортику ліжечка.
Корисна порада
Щоб збільшити надійність конструкції рекомендується додатково жорстко закріпити кронштейн на перекладині ліжечка за допомогою шурупів.