Як намалювати спанч бобу. Як зробити спанч бобу своїми руками великого розміру.

Спанч Боб, або Губка Боб - герой популярного і веселого мультфільму, який підкорив серця безлічі людей. Його особливість - в його простих і водночас, закінчених формах, які дозволяють будь-якій людині, навіть якщо він не є художником, намалювати Спанч Боба самостійно. Найкраще для малювання підходить спеціальний планшет з пером.
Інструкція
1
Візьміть на панелі інструментів Фотошопа інструмент Pen Tool. Вибравши відповідний колір контура, проведіть хвилястий контур тулуба Спанч Боба, надавши йому об'єм.
2
Закінчивши створювати шлях контура, клацніть правою кнопкою на намальованому силуеті і натисніть Stroke Path, вказавши параметр товщини в 2 пікселя. Намалювати контур, якщо у вас є навик малювання, можна і простим олівцем (Pencil Tool).
3
Створіть новий шар. Виберіть жовтий колір для заливки контуру тулуба, вкажіть в Blending Mode параметр Multiply і розфарбуйте фас тулуба яскраво-жовтим кольором, а бічні частини - більш темним жовтим кольором.
4
У лівій нижній частині тулуба намалюйте контур руки тонкої чорної пензлем товщиною в 2 пікселя.
5
Щоб на область руки не потрапляв жовтий колір, після того, як рука буде намальована, зітріть ластиком зайву жовту заливку з попереднього шару, залишивши її тільки в областях навколо руки.
6
Створіть новий шар, знову встановіть режим змішування Multiply і зафарбуйте руку нижче білого рукава яскраво-жовтим кольором. Повторіть ті ж дії з малюванням правої руки, яку можна намалювати в іншій позиції - наприклад, якщо ліва рука опущена, праву можна підняти.
7
Залиште рукава білими і продовжуйте малювання сорочки тонкої чорної пензлем. Намалюйте квадратний контур сорочки, залийте її білим кольором і ще більш тонким пензлем в 1 піксель зобразите комір і краватка.
8
Галстук зафарбуйте червоним кольором. Потім намалюйте дві короткі штанини.
9
Нижню половину сорочки і штанини зафарбуйте коричневим кольором, схематично зобразивши на кордоні білого і коричневого кольорів пунктирний чорний ремінь.
10
Щоб надати Губці Бобу реалістичність, візьміть відповідний жовто-зеленуватий відтінок і малюйте на жовтому тулуб кружечки різного розміру, що імітують структуру губки.
11
Візьміть тонку червону кисть, намалюйте внизу вигнуту лінію підборіддя і зліва намалюйте вигнуту лінію щоки. Потім чорної тонкої пензлем намалюйте силует рота, і двох зубів.
12
Залийте порожнину рота темно-червоним кольором, а мова - рожевим. Зуби зробіть білими.
13
Пензлем товщиною в 1 піксель намалюйте подовжений ніс і два круглих очі з віями.
14
Залишилося домалювати Спанч Бобу ноги - намалюйте під кожною штаниною тонку ногу, залийте кожну ногу жовтим кольором і намалюйте внизу носочки і чорні черевики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OD6-t116NjI
Зверніть увагу
Зараз ви дізнаєтеся, як намалювати Спанч Боба. Крок 1. Намалюйте трапецію, як на картинці. Крок 3. Намалюйте Спанч Бобу нижню частину тіла і почніть малювати ноги. Крок 4. Тепер малюємо Спанч Бобу комір і краватка. Крок 5. Намалюйте лінію для верхньої частини штанів, і під нею товсту переривчасту лінію, цього ремінь.
Корисна порада
Як намалювати Спанч Боба. Опубліковано 14.06.2012 автором matros. КРОК 2. Тепер намалюйте його ідеально круглі очі і смішний довгий ніс. КРОК 3. Потім його широку посмішку. КРОК 4. Тепер ми почнемо малювати його тіло, щоб він здавався нам об'ємним, так само замалюйте дірочки. КРОК 5. Зараз хороший час почати малювати брюки, краватка і руки.