Як налаштувати інтернет на Nokia 5800.

Стільниковий телефон Nokia 5800 є мультимедійним телефоном, що має не тільки високий функціонал, але і значний об'єм внутрішньої пам'яті. У число функцій входить використання інтернету, а для того, щоб його налаштувати, потрібно виконати всього лише ряд простих дій.
Інструкція
1
У першу чергу, знайдіть сайт оператора, до якого ви підключені. Шукайте офіційний сайт, такий як mts.ru і beeline.ru. Ознайомтеся з пропозиціями тарифів, які вигідні для використання інтернету. Найкращим варіантом буде використання двох сім-карт, одна з яких призначена для використання мобільного інтернету, а інша - для дзвінків і смс.
2
Найбільш простим варіантом буде звернення в центр обслуговування абонентів. Знайдіть його короткий номер на сайті, після чого зателефонуйте по ньому. Для здійснення дзвінка необхідно щоб ви дзвонили з того номера, який закріплений саме за цим оператором. Повідомте оператору модель телефону і запросіть налаштування в смс-повідомленні. Від вас може знадобитися додаткова інформація, така як серія та номер паспорта або інші додаткові дані. Активуйте отримані настройки.
3
Вийміть flash-карту з телефону і підключіть її до комп'ютера. Зайдіть на сайт www.opera.com і виберіть версію браузера Opera mini, яка відповідає параметрам вашого телефону. Скопіюйте інсталяційний файл на карту пам'яті, після чого вийміть її з комп'ютера і вставте в телефон. Майте на увазі, що потрібно використовувати безпечне вилучення, так як в цьому випадку збереження даних на карті буде гарантована.
4
Запустіть і встановіть браузер на ваш телефон. Nokia 5800 підтримує перегляд практично будь-яких веб-сторінок, але браузер Opera mini дозволяє заощадити до вісімдесяти відсотків трафіку, що проходить через телефон. Справа в тому, що вся інформація, яку ви запитуєте, спочатку проходить через сервер opera.com, де вона стискається, і тільки після цього перенаправляється на ваш телефон. При використанні цього браузера необхідна точна настройка часу і дати на телефоні, інакше браузер не працюватиме.