Як очистити часто відвідувані сторінки.

Все браузери налаштовані на те, щоб запам'ятовувати історію відвідин сторінок. Зроблено це виключно для вашої зручності. Не закінчивши роботу з вечора, вранці ви легко потрапите на потрібну сторінку. Однак не завжди це зручно. В тому випадку, коли ви не хочете виставляти на загальний огляд свою присутність на тій чи іншій сторінці, даний сервіс не потрібен. Як очистити історію відвідин сторінок?
Інструкція
1
Історія зберігається в журналі. Якщо ви не хочете видалити тільки якісь конкретні адреси, найпростіше це зробити прямо в ньому. Залежно від того, який браузер ви використовуєте, знайдіть місце розташування «Журналу». Наприклад, в IE він розташований в меню «Вид» - «Панелі оглядача» - «Журнал». Після вибору він відіб'ється в бічній панелі. Тут ви побачите свою історію за 3, 2 тижні, а останній тиждень - по дням. Знайдіть адресу потрібного сайту, натисніть на нього правою клавішею миші і в меню виберіть «Видалити».
2
Набагато зручніше організована робота з «Журналом» в Mozilla Firefox. Він розташований прямо в меню. Виберіть «Журнал» - «Показати весь журнал». Відкриється вікно, де ви зможете не тільки видалити окрему адресний рядок. Виберіть «Управління» - «Виділити все» і очистіть історію за якийсь конкретний період часу. Якщо в цей період часу ви хочете видалити тільки одна адреса, натисніть в контекстному меню пункт «Забути про цей сайт». Всі відомості про нього втечуть з історії.
3
Повністю очистити історію часто відвідуваних сторінок простіше в настройках браузера. В IE пройдіть по шляху «Сервіс» - «Властивості оглядача». У вкладці «Загальні» знайдіть вікно «Історія перегляду». Натисніть на кнопку «Видалити», виберіть - «Все».
4
В Mozilla Firefox відкрийте «Інструменти» - «Налаштування» - «Конфіденційність». У вікні, знайдіть рядок «Очистити вашу недавню історію». Виберіть той варіант, який найбільше вас влаштовує. У верхньому рядку виберіть «Все». Натиснувши кнопку «Подробиці», відзначте ті журнали і кеші, які хочете очистити. Після натискання "Очистити зараз", історія відвідувань буде очищена.
Корисна порада
Простіше не допустити того, щоб сайт потрапив в історію, ніж потім чистити її. Для цього натисніть клавіші ctrl + shift + N, тим самим включиться режим Incognito Mode. Якщо браузер перезавантажиться, натискайте поєднання знову.