Як солити маслини. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Солоні маслини можна вживати в їжу, як самостійну закуску, а також додавати в салати, супи, страви з м'яса і овочів. Вони додадуть будь-якої страви приємний специфічний смак.
Вам знадобиться
    • маслини;
    • сіль;
    • оливкова олія.
Інструкція
1
Переберія свіжі маслини, видаліть зіпсовані. Цілі плоди отсортируйте за ступенем зрілості і розміром. Промийте маслини під холодною водою кілька разів.
2
Помістіть маслини одного розміру в емальовані ємності. Пересипте плоди сіллю крупного помелу, з розрахунку 1кг солі на 2,5 кг маслин. Добре перемішайте маслини з сіллю. Накрийте ємність з ними ошпареної окропом кришкою, або щільною тканиною.
3
Витримуйте тару з маслинами в сухому світлому теплому приміщенні, з незмінною температурою, протягом 30-40 днів. Періодично перемішуйте плоди таким чином, щоб верхній шар маслин опинився внизу, а нижній вгорі. Під час кожного перемішування додавайте сіль, це необхідно робити для того, щоб плоди краще Просолов.
4
Зцідіть рідина, яка виділяється в процесі бродіння, маслини висипте на невеликі чисті дошки. Деякі плоди можуть виявитися зморщеними, видаліть їх. Промийте маслини водою, дайте їй стекти, знову викладіть на дошки і промаслити оливковою олією, на 1 кг маслин беріть 25 г масла.
5
Пересипте маслини сіллю, беріть 100 г на 1 кг плодів, помістіть їх в скляні банки. Дотримуйтеся вимог банки з маслинами 8-10 днів до остаточного засолення, впродовж цього часу, періодично струшуйте банки з плодамі.Храніте солоні маслини в сухому прохолодному приміщенні.
Корисна порада
Можна солити маслини іншим способом, його називають мокрим. Зробіть в кожній до оливки 4 невеликих розрізу, складіть маслини в банку і залийте водою. Воду міняйте кожен день, доти, поки маслини перестануть гірчити. Позбавлені смаку маслини можна солити, для цього залийте їх розсолом. Фортеця розсолу визначайте на свій смак. Засолені таким способом маслини будуть готові через тиждень.